SAEMEISTER OÜ MURUTRAKTORITE JA RAIDERITE HOOLDUSPAKETID 2024

Pakett F – Murutraktorid ilma õlifiltrita

Saemeistri seade:

Muu tehnika:

Murutraktori üldine kontroll. Mootoriõli vahetus, õhu- ja kütusefiltri kontrollimine, vajadusel vahetus. Detailide määrimine.Rihmade kontrollimine. Lõiketerade teritus.

45€

54€

*Lisandub õli, kulumaterjalide ja paigaldatud filtrite maksumus
Pakett G – Murutraktorid õlifiltriga
Murutraktori üldine kontroll. Mootoriõli ja õlifiltri vahetus, õhu- ja kütusefiltri kontrollimine, vajadusel vahetus. Detailide määrimine. Rihmade kontrollimine. Lõiketerade teritus.

60€

72€

*Lisandub õli, kulumaterjalide ja paigaldatud filtrite maksumus
Pakett H – Murutraktori hooldus rihmade vahetamisega
Murutraktori üldine kontroll. Rihmade kontrollimine koos vahetamisega. Mootoriõli ja õlifiltri vahetus, õhu- ja kütusefiltri kontrollimine, vajadusel vahetus. Detailide määrimine. Lõiketerade teritus.

67.5-112.5€

81-135€

*Lisandub õli, kulumaterjalide ja paigaldatud varuosade maksumus. Hind sõltub töö mahukusest.
Pakett I – Raideri hooldus
Raideri üldine kontroll. Rihmade kontrollimine, vajadusel vahetamine. Mootoriõli ja õlifiltri vahetus, õhu- ja kütusefiltri kontrollimine, vajadusel vahetus. Hüdrosilla hooldus. Detailide määrimine. Lõiketerade teritus.

67.5-135€

81-162€

*Lisandub õli, kulumaterjalide ja paigaldatud varuosade maksumus. Hind sõltub töö mahukusest.

Palun pöörake tähelepanu:

  1. Tegemist on hoolduspakettidega, mis ei sisalda remonttöid. Remonttööde ja varuosade maksumus lisandub vastavalt kehtivale hinnakirjale.
  2. Remont- ja teenustööde arvestus toimub minutipõhise arvestusega. Töötunni hinnaks on 45 € koos käibemaksuga Saemeistrist ostetud seadmetele ja 54€ koos käibemaksuga mujalt ostetud seadmetele. Arvestuses kasutatakse remondiaegade tabelit ja/või reaalselt kulunud tööaega.
  3. Tugevalt määrdunud masinate puhastamise eest lisandub tööajale 15 minutit.
  4. Teostatakse vaid kliendi poolt tellitud ja kirjalikult töölehele märgitud tööd.
  5. Remonttöödele ja kasutatud varuosadele kehtib remondigarantii 3 kuud alates müügitšeki väljastamise kuupäevast tingimusel, et masinat kasutataks täielikus komplektsuses ja vastavalt kasutusjuhendile. Remondigarantii kehtib vaid remondi käigus teostatud töödele ja puudutatud sõlmedele. Remondigarantii ei kehti teatud seadmetele, millel puudub maaletooja ja millele ei ole pakkuda varuosasid.
  6. Täpsem remondimaksumus võib varieeruda vastavalt konkreetse masina eripärale.
  7. Soovitame oma seadmed töökorda seada sügis-talvisel hooajal – siis on meil rohkem aega ja väiksemad järjekorrad. Kevad-suvisel perioodil võib esineda pikki järjekordi ja kui töömahud on väga kõrged, siis remondime ja hooldame enda müüdud seadmeid eelisjärjekorras. Kui järjekorrad lähevad ebamõistlikult pikaks, siis võtame vastu vaid enda müüdud seadmeid!