Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Kaup toimetatakse ostja poolt tellimuses sisestatud tarneaadressile. Tarne teostamise kohta teavitatakse ostjat tellimuse vormistamisel märgitud e-posti vahendusel.

Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Kauba saab kätte: DPD või Venipak kullerfirmade vahendusel, Smartposti või Omniva pakiautomaadist, kauplusest või kokkuleppel muul viisil.

Vastavalt teenusepakkujale lisandub kauba hinnale transpordikulu, mis sõltub kauba kaalust ja mõõtudest. NB! Alates 150€ ostust pakume tasuta transporti kas pakiautomaati või koju.

Pakiautomaatidesse saadame kauba hinnaga 3,9 eurot koos käibemaksuga. Pakiautomaati mittemahtuva kauba tarnime kulleriga.

Suuremale kaubale kehtib kulleriga toomisel transporditasu vastavalt kauba kaalule ja mõõtmetele. Kuni 31kg kaaluvad tooted, mille pikim külg on maksimaalselt 175cm ja pikima külje ja põhja ümbermõõdu summa ei ületa 3 meetrit on transpordi tavahind 8 eurot koos käibemaksuga.  Antud mõõte ületavatele toodetele tuleb teha eelnevalt transpordi hinnapäring e-maili marcus@saemeister.ee teel või helistades tööpäeviti 8-18, laupäeval 9-15 telefonile 7303480.

Kauplusesse kaubale järgi tulemine on tasuta. Palume veenduda eelnevalt kauba laos olemises, kontakteerudes e-maili marcus@saemeister.ee teel või helistades tööpäeviti 8-18, laupäeval 9-15 telefonile 7303480.

Kui ostja ei tule kaubale järele hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul pärast kokkulepitud kauba kättesaamise kuupäeva, loetakse, et ostja on müügilepingut rikkunud ning ta ei soovi kaupu. Müüjal on õigus müügilepingust ühepoolselt taganeda ning nõuda kahju hüvitamist (näiteks kauba hoiukulusid 1 euro päevas) ja tasaarveldada müüja poolt kantud kahju ostja poolt ette tasutud summadega.