SAEMEISTER OÜ MURUTRAKTORITE JA RAIDERITE HOOLDUSPAKETID

Pakett F – Murutraktorid ilma õlifiltrita

Orienteeruv ajakulu

Orienteeruv maksumus*

Murutraktori üldine kontroll. Mootoriõli vahetus, õhu- ja kütusefiltri kontrollimine, vajadusel vahetus. Detailide määrimine.Rihmade kontrollimine. Lõiketerade teritus.

60 min.

45 €

*Lisandub õli, kulumaterjalide ja paigaldatud filtrite maksumus
Pakett G – Murutraktorid õlifiltriga
Murutraktori üldine kontroll. Mootoriõli ja õlifiltri vahetus, õhu- ja kütusefiltri kontrollimine, vajadusel vahetus. Detailide määrimine. Rihmade kontrollimine. Lõiketerade teritus.

80 min.

60 €

*Lisandub õli, kulumaterjalide ja paigaldatud filtrite maksumus
Pakett H – Murutraktori hooldus rihmade vahetamisega
Murutraktori üldine kontroll. Rihmade kontrollimine koos vahetamisega. Mootoriõli ja õlifiltri vahetus, õhu- ja kütusefiltri kontrollimine, vajadusel vahetus. Detailide määrimine. Lõiketerade teritus.

90-150 min.

67.5-112.5 €

*Lisandub õli, kulumaterjalide ja paigaldatud varuosade maksumus. Hind sõltub töö mahukusest.
Pakett I – Raideri hooldus
Raideri üldine kontroll. Rihmade kontrollimine, vajadusel vahetamine. Mootoriõli ja õlifiltri vahetus, õhu- ja kütusefiltri kontrollimine, vajadusel vahetus. Hüdrosilla hooldus. Detailide määrimine. Lõiketerade teritus.

90-180  min.

67.5-135 €

*Lisandub õli, kulumaterjalide ja paigaldatud varuosade maksumus. Hind sõltub töö mahukusest.

Palun pöörake tähelepanu:

  1. Tegemist on hoolduspakettidega, mis ei sisalda remonttöid. Remonttööde ja varuosade maksumus lisandub vastavalt kehtivale hinnakirjale.
  2. Remont- ja teenustööde arvestus toimub minutipõhise arvestusega. Töötunni hinnaks on 45 € koos käibemaksuga. Arvestuses kasutatakse remondiaegade tabelit ja/või reaalselt     kulunud tööaega.
  3. Tugevalt määrdunud masinate puhastamise eest lisandub tööajale 15 minutit.
  4. Teostatakse vaid kliendi poolt tellitud ja kirjalikult töölehele märgitud tööd.
  5. Remonttöödele ja kasutatud varuosadele kehtib remondigarantii 3 kuud alates müügitšeki väljastamise kuupäevast tingimusel, et masinat kasutataks täielikus komplektsuses ja vastavalt kasutusjuhendile. Remondigarantii ei kehti teatud seadmetele, millel puudub maaletooja ja millele ei ole pakkuda varuosasid.
  6. Täpsem remondimaksumus võib varieeruda vastavalt konkreetse masina eripärale.
  7. Soovitame oma seadmed töökorda seada sügis-talvisel hooajal – siis on meil rohkem aega ja väiksemad järjekorrad. Kevad-suvisel perioodil võib esineda pikki järjekordi ja kui töömahud on väga kõrged, siis remondime ja hooldame enda müüdud seadmeid eelisjärjekorras.