Aia- ja metsatehnika müük, hooldus ja remont

OÜ Saemeister alustas tegevust 01. jaanuaril 1996 aastal. Meie põhitegevusaladeks on aia- ja metsatehnika müük, hooldus ja remont. Oleme autoriseeritud töökoda ning esindame järgmiseid firmamärke: STIHL, EGO, STIGA, FERRIS, Billy Goat, Briggs & Stratton, Kohler, Bahco, Rubio Monocoat, Fiskars, Logosol. Lisaks on meie valikus ka kvaliteetsed Blåkläder tööriided.

Meie meistritel on aia -ja metsatehnika remondi kogemus juba 30 aastat, loomulikult järjepideva lisakoolitusega. Oleme olnud Eesti Kaubandus Tööstuskoja liige alates 1999 aastast ja ka kiiresti arenevate ettevõtete Gaselli TOP-is 2001, 2015. ja 2016. aastal.

Saemeistri kollektiiv on väike, kuid sõbralik ja vastutulelik. Me püüame iga inimese jaoks leida piisavalt aega, et aidata valida sobiv lahendus nii uue masina soetamisel, kui ka vana parandamisel. Meie kauplusest saate alati täislahenduse – uue masina ostu puhul teeme kliendile alati väljaõppe ja esmase käivituse koos juhtnööridega töö hõlbustamiseks.

Omalt poolt pakume võimalust tulla tasuta reguleerimisele peale masina sissetöötamist. Meil on väga esinduslik varuosade laoseis ja mõistlikud remondihinnad. Tulge meie kauplusesse ja hakake meie püsikliendiks – nii on Teil iga ost soodsam ja lisaks pakume pidevalt erihinnaga tooteid spetsiaalselt oma püsiklientidele.

Kauplus

Saemeistri kauplus asub Tartus, Aardla 25 – Vaiba- ja Põrandaeksperdiga samas majas.

Ootame Teid E-R 8.00-18.00, L 9.00-15.00.

Pühapäeval avatud hooajaliselt 1. mai – 30. juuni 10.00-14.00.

Lisainfo telefonil +372 7303 480; +372 5656 9125

Riiklikel pühadel oleme suletud ja eelneval päeval on meie tööpäev 3 tunni võrra lühem.

Meie missiooniks on pakkuda klientidele kvaliteetset metsa- ja aiatehnikat, koos kõrgetasemelise remonditeenusega.

Teenused

Teenusena pakume metsa -ja aiatehnika remonti ja hooldust. Meie mehhaanikutel on pikaajaline remondikogemus pideva lisakoolitusega. Meil on väga suur varuosabaas, kus leidub teinekord ka juba haruldaseks muutunud varuosasid. Enne, kui masinast loobud – too see meile – võimalusel parandame Teie tööriista või siis ostame selle uue masina ostu puhul tagasi.

Meie poolt pakutavate teenustööde hinnakirja leiad SIIT.