Nõuanded

EGO UUDISTOOTED 2024

EGO Eesti meeskonnal on hea meel tutvustada Teile sel aastal tootevalikusse lisanduvaid EGO tooteid. Paljud EGO tööriistad on saadaval ka komplektidena – küsige lisainfot endale lähimalt EGO esinduselt!

TR3801E-B – Kogujaga murutraktor. Niidulaius 98cm; kahe lõiketeraga; terasest niidukorpus; niidukõrgus 25-100mm; koguja 300l; liikumiskiirus kuni 10km/h; lõikesüsteemid: kogumine, – multš lisana. Komplektis 1600W laadija. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Tänu EGO nullpöörderaadiusega murutraktorite suurepärasele vastuvõtule on nüüd tootevalikusse lisandunud ka klassikalised murutraktorid. EGO puhul on tegemist esimese akumurutraktorite tootjaga, kes kasutab traktorites samu akusid, mida ka oma tööriistades. Eriti märkimisväärne on see, et võimekuselt on EGO seadmed võrdväärsed või lausa võimsamad, kui bensiinimootoriga tööriistad. Uued EGO murutraktorid on valmis kordama nullpöörderaadiusega Z6 seeria edulugu, kasutades samuti kuue akupesaga süsteemi – lisaks sellele, et saate alati valmis hoida piisavas koguses akusid, saate ka neid kasutada kõikides teistes EGO seadmetes.

TR4201E – Külgväljaviskega murutraktor. Niidulaius 107cm; kahe lõiketeraga; terasest niidukorpus; niidukõrgus 25-100mm; liikumiskiirus kuni 10km/h; lõikesüsteemid: multš ja külgväljavise. Komplektis 1600W laadija. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Külgväljaviskega traktor suudab kõrgemat muru niita kiiremini, kuna niidujäätmed saab kogumise asemel kohe külje pealt välja heita. EGO akumurutraktorid seavad uue standardi – võimsad lõiketerad külgväljaviskeks, intuitiivne LCD ekraan terade- ja liikumiskiiruse muutmiseks ning Bluetooth ühenduvus, mille abil saate äpist jälgida niiduki tootlust ja akude laetustaset. Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

CS1410E – 35cm juhtplaadiga kettsaag; ketikiirus 20m/s.

EGO 35cm juhtplaadiga kettsaag on läbinud uuenduskuuri – tööriistavabad õlipaagikork ja kiirketipingutus, mis teevad CS1410E kasutamise ja ülalpidamise lihtsamaks. Märkimisväärselt suurenenud ketikiirus 20m/s aitab Teil töötada kiiremini ja efektiivsemalt. Perfektne abimees oksade ja kuni 35cm läbimõõduga palkide lõikamiseks. Kettsaag ühildub EGO 56V ARC Lithium akudega ning pakub Teile silmapaistvat võimsust ja kauakestvat tööaega.

CS2000E – 50cm juhtplaadiga kettsaag; ketikiirus 25m/s

CS2000E on EGO võimsaim kodukasutussaag, avaldades muljet 25m/s ketikiiruse ning uue ja parema kaalujaotusega. Ideaalne tööriist jämedamate oksade ja palkide lõikamiseks, mille läbimõõt kuni 50 cm. Sael kasutatakse ka uut ja innovatiivset ekraani, mis näitab aku laetustaset ning ketikiiruse astet. Tüved, palgid, oksad – EGO Power+ kettsaed saavad hakkama ka kõige suuremate väljakutsetega.

CSX5000 – 50cm juhtplaadiga kettsaag; ketikiirus 30m/s. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

EGO uue põlvkonna tagumise käepidemega kettsaag vastab professionaalsete kasutajate vajadustele, kes vajavad saage kõige raskemate tööde lõpuleviimiseks. Tasakaal on uue disaini oluline fookuspunkt, tagades sae pikemaajalise kasutamise võimaluse. Keti kiirusel 30m/s pakub saag võimsust ja kiirust, mis on võrreldav bensiinisaega. CSX5000 kasutab pikka juhtplaati (50cm) ja ketti (78j .325” 1,3mm), mis muudab lõikamise kiireks ja efektiivseks. Saele on lisatud uus LCD ekraan, mis näitab selgelt õlitaset, aku mahtuvust ja reguleeritavat kiirust.

STX4500 – murutrimmer töölaiusega 45cm; tamiil 2.4-3.0mm; muudetav kiirus; ülalasetusega mootor; ümarkäepide; süsinikkiust võll. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Pro X-seeria rohulõikur sobib suurepäraselt profikasutajale, nagu näiteks kohalikud omavalitsused, maastikukujundajad ja erinevate rajatiste hooldajad. Tööorgani pöörlemiskiirust on võimalik lihtsasti muuta käepidemel, mis tähendab, et saate madalamal koormusel tööd tehes aku kestvust pikendada. Samuti on raskemate tööde puhul võimalus mootorile võimsust juurde lisada. Rohulõikur sobib kasutamiseks kõikide EGO 56V ARC Lithium akudega ning on varustatud Rapid Reload trimmipeaga, mille täitmine on tehtud märkimisväärselt lihtsaks. Nii hoiate kokku aega ja vähendate tööseisakuid.
Jätke bensiiniseadmete tülikus ja heitgaasid minevikku EGO võimsa ja professionaalse rohulõikuriga.

BCX4500 – võsalõikur töölaiusega 45 cm; tamiil 2.4-3.0mm; muudetav kiirus; ülalasetusega mootor; kahe käe juhtraud;
süsinikkiust võll. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Pro X-seeria võsalõikur sobib suurepäraselt profikasutajale, nagu näiteks kohalikud omavalitsused, maastikukujundajad ja erinevate rajatiste hooldajad. BCX4500 on varustatud Rapid Reload trimmipeaga, mille täitmine on tehtud märkimisväärselt lihtsaks. Nii hoiate kokku aega ja vähendate tööseisakuid. Tööorgani pöörlemiskiirust on võimalik lihtsasti muuta käepidemel, mis tähendab, et saate madalamal koormusel tööd tehes aku kestvust pikendada. Samuti on raskemate tööde puhul võimalus mootorile võimsust juurde lisada. Võsalõikur sobib kasutamiseks kõikide EGO 56V ARC Lithium akudega.

HTX5300-P – hekilõikur 53cm teraga; 26mm terasamm; 3 kiirust; lühike süsinikkiust võll. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Suurepärase manööverdusvõime ja kaalujaotusega PRO X-seeria hekilõikur on asendamatu tööriist keskmise suurusega hekkide lõikuseks. 53 cm pikkune tera ja 28 mm hammaste vahe võimaldavad ka tihedama hekiga toime tulla. Kolm kiirust (3200, 3600 ja 4000 pööret minutis) ning mõlemapoolsed, kolmekordse teritusega terad aitavad Teid kõige raskemate tööde puhul. Süsinikkiust vars ning selle sees asetsev terasest veovõll pakuvad profikasutajale pikemat kasutusiga.

HTX5300-PAhekilõikur 53cm teraga; 26mm terasamm; 3 kiirust; pikk süsinikkiust võll. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

PRO X-seeria hekilõikur, mis võimaldab profikasutajal vähese vaevaga ka suurte töödega hakkama saada.Enam pole redeli kasutamine suuremate ja laiemate hekkide puhul vajalik. Süsinikkiust vars teeb hekilõikuri vastupidavamaks ning minimeerib toru paindumist, tänu millele saavutatakse lõikamisel ülim täpsus. Pikema varrega HTX5300-PA mudelil on pööratav lõikepea, tänu millele saate lõigata hekki ka nurga all. HTX5300-PA ühildub kõigi EGO Arc Lithium akudega.Sellel hekilõikuril on kolm töökiirust erinevat liiki tööks ning kahepoolsed kolmekordse teritusega, et tulla toime iga katsumusega.

LMX5300SP – Alumiiniumkorpusega 53cm, iseliikuv niiduk. Süsteemid: kogumine, – multš ja väljavise lisana. Bluetooth ühenduvus
EGO Connect äpiga.

LMX5300SP on eelkõige mõeldud profikasutajale. Valatud alumiiniumist niidukorpus on robustne ja vastupidav ning tagab niiduki stabiilsuse. Kahe akupesaga Peak Power™ varustab niidukit vajadusel lisaenergiaga, et hoida rohke pöördemomendiga 1600W mootorit ka rasketes tingimustes optimaalsetel pööretel.

Kuuludes Pro X-seeriasse, sobib see mudel ideaalselt nõudlikumale profikasutajale, kes ootab niidukilt ülimat vastupidavust ja pikka kasutusiga. Sujuv ja muudetava kiirusega veosüsteem teeb igapäevase kasutamise vähemkoormavaks, abiks on ka käepideme kõrguse reguleerimise võimalus. Suurem niidulaius tuleb kahtlemata kasuks suuremate aedade ja lagedamate alade niitmisel. Komplekti kuulub suur 85L kogumiskott.

LBPX8000 – Seljaskantav lehepuhur – õhuhulk 1360 m3/h, TURBO nupp, 26N jõudlus; kaks akupesa. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

EGO POWER + ülimalt võimas seljakott-puhur on nii vaiksem kui ka tunduvalt kergem kui võrreldavad bensiinipuhurid. Turbiiniventilaatori tehnika liigutab õhku uskumatul kiirusel 1360 m²/h (26N). Sujuvalt muudetav kiirus võimaldab teil parema juhtimise jaoks õhuvoolu suurendada või vähendada ning turbo nupp annab teile maksimaalse võimsuse ka raskemate objektide puhastamiseks. Seljakott-puhuri ülitõhus harjavaba mootor tagab pikema tööaja ja madala vibratsiooni. Ühildub kõigi EGO POWER + ARC Lithium ™ akudega (saadaval eraldi).

HPW2000E – Survepesur: maks. Surve 135BAR; veehulk 390l/h; kaks akupesa

Uus ja innovatiivne EGO akusurvepesur HPW2000E pakub kasutajale suure jõudlusega pesemisvõimekust ja tööstusharu juhtivat aku kestvust. Võimsusastme otse pesupüstolilt valimine ja lai valik erinevaid düüse annavad kasutajale täieliku kontrolli seadme üle. Kombineerides komplekti kuuluvad düüsid ja lisavarustuse, seljatate ka kõige keerulisemad ülesanded võimalikult lihtsalt.

Suure jõudlusega puhastusvõime, pesupüstolil asetsev akutaseme ja võimsusastme näidik, Peak Power™ tehnoloogiaga kahene akupesa, esmaklassilised voolikuliitmikud ning neli erinevat düüsi teevad pesurist asendamatu abimehe.

Kõik düüsid kasutavad üht bajonettkinnitust, tänu millele on nende omavahel vahetamine lihtne ja arusaadav. Ülimalt ühtlane veejuga tagab Teile eriti efektiivse tulemuse. Kasutades EGO akuseeriat maksimaalselt ära, ühilduvad kõik ARC Lithium akud EGO uute elustiili kategooria toodetega, mis on loodud välitingimuste nautimiseks.

LT0300E – Kaasaskantav välivalgusti 3000lm. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

EGO kaasaskantaval valgustil on 3 erinevat võimsusastet 600lm-3000lm, USB-pesa ja muudetav värvustemperatuur 2700K-5000K, mida saab juhtida Bluetoothi abil EGO Connect äpiga.

EGO Eesti meeskonnal on hea meel tutvustada Teile sel aastal tootevalikusse lisanduvaid EGO tooteid. Paljud EGO tööriistad on saadaval ka komplektidena – küsige lisainfot endale lähimalt EGO esinduselt!

TR3801E-B – Kogujaga murutraktor. Niidulaius 98cm; kahe lõiketeraga; terasest niidukorpus; niidukõrgus 25-100mm; koguja 300l; liikumiskiirus kuni 10km/h; lõikesüsteemid: kogumine, – multš lisana. Komplektis 1600W laadija. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Tänu EGO nullpöörderaadiusega murutraktorite suurepärasele vastuvõtule on nüüd tootevalikusse lisandunud ka klassikalised murutraktorid. EGO puhul on tegemist esimese akumurutraktorite tootjaga, kes kasutab traktorites samu akusid, mida ka oma tööriistades. Eriti märkimisväärne on see, et võimekuselt on EGO seadmed võrdväärsed või lausa võimsamad, kui bensiinimootoriga tööriistad. Uued EGO murutraktorid on valmis kordama nullpöörderaadiusega Z6 seeria edulugu, kasutades samuti kuue akupesaga süsteemi – lisaks sellele, et saate alati valmis hoida piisavas koguses akusid, saate ka neid kasutada kõikides teistes EGO seadmetes.

TR4201E – Külgväljaviskega murutraktor. Niidulaius 107cm; kahe lõiketeraga; terasest niidukorpus; niidukõrgus 25-100mm; liikumiskiirus kuni 10km/h; lõikesüsteemid: multš ja külgväljavise. Komplektis 1600W laadija. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Külgväljaviskega traktor suudab kõrgemat muru niita kiiremini, kuna niidujäätmed saab kogumise asemel kohe külje pealt välja heita. EGO akumurutraktorid seavad uue standardi – võimsad lõiketerad külgväljaviskeks, intuitiivne LCD ekraan terade- ja liikumiskiiruse muutmiseks ning Bluetooth ühenduvus, mille abil saate äpist jälgida niiduki tootlust ja akude laetustaset. Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

CS1410E – 35cm juhtplaadiga kettsaag; ketikiirus 20m/s.

EGO 35cm juhtplaadiga kettsaag on läbinud uuenduskuuri – tööriistavabad õlipaagikork ja kiirketipingutus, mis teevad CS1410E kasutamise ja ülalpidamise lihtsamaks. Märkimisväärselt suurenenud ketikiirus 20m/s aitab Teil töötada kiiremini ja efektiivsemalt. Perfektne abimees oksade ja kuni 35cm läbimõõduga palkide lõikamiseks. Kettsaag ühildub EGO 56V ARC Lithium akudega ning pakub Teile silmapaistvat võimsust ja kauakestvat tööaega.

CS2000E – 50cm juhtplaadiga kettsaag; ketikiirus 25m/s

CS2000E on EGO võimsaim kodukasutussaag, avaldades muljet 25m/s ketikiiruse ning uue ja parema kaalujaotusega. Ideaalne tööriist jämedamate oksade ja palkide lõikamiseks, mille läbimõõt kuni 50 cm. Sael kasutatakse ka uut ja innovatiivset ekraani, mis näitab aku laetustaset ning ketikiiruse astet. Tüved, palgid, oksad – EGO Power+ kettsaed saavad hakkama ka kõige suuremate väljakutsetega.

CSX5000 – 50cm juhtplaadiga kettsaag; ketikiirus 30m/s. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

EGO uue põlvkonna tagumise käepidemega kettsaag vastab professionaalsete kasutajate vajadustele, kes vajavad saage kõige raskemate tööde lõpuleviimiseks. Tasakaal on uue disaini oluline fookuspunkt, tagades sae pikemaajalise kasutamise võimaluse. Keti kiirusel 30m/s pakub saag võimsust ja kiirust, mis on võrreldav bensiinisaega. CSX5000 kasutab pikka juhtplaati (50cm) ja ketti (78j .325” 1,3mm), mis muudab lõikamise kiireks ja efektiivseks. Saele on lisatud uus LCD ekraan, mis näitab selgelt õlitaset, aku mahtuvust ja reguleeritavat kiirust.

STX4500 – murutrimmer töölaiusega 45cm; tamiil 2.4-3.0mm; muudetav kiirus; ülalasetusega mootor; ümarkäepide; süsinikkiust võll. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Pro X-seeria rohulõikur sobib suurepäraselt profikasutajale, nagu näiteks kohalikud omavalitsused, maastikukujundajad ja erinevate rajatiste hooldajad. Tööorgani pöörlemiskiirust on võimalik lihtsasti muuta käepidemel, mis tähendab, et saate madalamal koormusel tööd tehes aku kestvust pikendada. Samuti on raskemate tööde puhul võimalus mootorile võimsust juurde lisada. Rohulõikur sobib kasutamiseks kõikide EGO 56V ARC Lithium akudega ning on varustatud Rapid Reload trimmipeaga, mille täitmine on tehtud märkimisväärselt lihtsaks. Nii hoiate kokku aega ja vähendate tööseisakuid.
Jätke bensiiniseadmete tülikus ja heitgaasid minevikku EGO võimsa ja professionaalse rohulõikuriga.

BCX4500 – võsalõikur töölaiusega 45 cm; tamiil 2.4-3.0mm; muudetav kiirus; ülalasetusega mootor; kahe käe juhtraud;
süsinikkiust võll. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Pro X-seeria võsalõikur sobib suurepäraselt profikasutajale, nagu näiteks kohalikud omavalitsused, maastikukujundajad ja erinevate rajatiste hooldajad. BCX4500 on varustatud Rapid Reload trimmipeaga, mille täitmine on tehtud märkimisväärselt lihtsaks. Nii hoiate kokku aega ja vähendate tööseisakuid. Tööorgani pöörlemiskiirust on võimalik lihtsasti muuta käepidemel, mis tähendab, et saate madalamal koormusel tööd tehes aku kestvust pikendada. Samuti on raskemate tööde puhul võimalus mootorile võimsust juurde lisada. Võsalõikur sobib kasutamiseks kõikide EGO 56V ARC Lithium akudega.

HTX5300-P – hekilõikur 53cm teraga; 26mm terasamm; 3 kiirust; lühike süsinikkiust võll. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

Suurepärase manööverdusvõime ja kaalujaotusega PRO X-seeria hekilõikur on asendamatu tööriist keskmise suurusega hekkide lõikuseks. 53 cm pikkune tera ja 28 mm hammaste vahe võimaldavad ka tihedama hekiga toime tulla. Kolm kiirust (3200, 3600 ja 4000 pööret minutis) ning mõlemapoolsed, kolmekordse teritusega terad aitavad Teid kõige raskemate tööde puhul. Süsinikkiust vars ning selle sees asetsev terasest veovõll pakuvad profikasutajale pikemat kasutusiga.

HTX5300-PAhekilõikur 53cm teraga; 26mm terasamm; 3 kiirust; pikk süsinikkiust võll. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

PRO X-seeria hekilõikur, mis võimaldab profikasutajal vähese vaevaga ka suurte töödega hakkama saada.Enam pole redeli kasutamine suuremate ja laiemate hekkide puhul vajalik. Süsinikkiust vars teeb hekilõikuri vastupidavamaks ning minimeerib toru paindumist, tänu millele saavutatakse lõikamisel ülim täpsus. Pikema varrega HTX5300-PA mudelil on pööratav lõikepea, tänu millele saate lõigata hekki ka nurga all. HTX5300-PA ühildub kõigi EGO Arc Lithium akudega.Sellel hekilõikuril on kolm töökiirust erinevat liiki tööks ning kahepoolsed kolmekordse teritusega, et tulla toime iga katsumusega.

LMX5300SP – Alumiiniumkorpusega 53cm, iseliikuv niiduk. Süsteemid: kogumine, – multš ja väljavise lisana. Bluetooth ühenduvus
EGO Connect äpiga.

LMX5300SP on eelkõige mõeldud profikasutajale. Valatud alumiiniumist niidukorpus on robustne ja vastupidav ning tagab niiduki stabiilsuse. Kahe akupesaga Peak Power™ varustab niidukit vajadusel lisaenergiaga, et hoida rohke pöördemomendiga 1600W mootorit ka rasketes tingimustes optimaalsetel pööretel.

Kuuludes Pro X-seeriasse, sobib see mudel ideaalselt nõudlikumale profikasutajale, kes ootab niidukilt ülimat vastupidavust ja pikka kasutusiga. Sujuv ja muudetava kiirusega veosüsteem teeb igapäevase kasutamise vähemkoormavaks, abiks on ka käepideme kõrguse reguleerimise võimalus. Suurem niidulaius tuleb kahtlemata kasuks suuremate aedade ja lagedamate alade niitmisel. Komplekti kuulub suur 85L kogumiskott.

LBPX8000 – Seljaskantav lehepuhur – õhuhulk 1360 m3/h, TURBO nupp, 26N jõudlus; kaks akupesa. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

EGO POWER + ülimalt võimas seljakott-puhur on nii vaiksem kui ka tunduvalt kergem kui võrreldavad bensiinipuhurid. Turbiiniventilaatori tehnika liigutab õhku uskumatul kiirusel 1360 m²/h (26N). Sujuvalt muudetav kiirus võimaldab teil parema juhtimise jaoks õhuvoolu suurendada või vähendada ning turbo nupp annab teile maksimaalse võimsuse ka raskemate objektide puhastamiseks. Seljakott-puhuri ülitõhus harjavaba mootor tagab pikema tööaja ja madala vibratsiooni. Ühildub kõigi EGO POWER + ARC Lithium ™ akudega (saadaval eraldi).

HPW2000E – Survepesur: maks. Surve 135BAR; veehulk 390l/h; kaks akupesa

Uus ja innovatiivne EGO akusurvepesur HPW2000E pakub kasutajale suure jõudlusega pesemisvõimekust ja tööstusharu juhtivat aku kestvust. Võimsusastme otse pesupüstolilt valimine ja lai valik erinevaid düüse annavad kasutajale täieliku kontrolli seadme üle. Kombineerides komplekti kuuluvad düüsid ja lisavarustuse, seljatate ka kõige keerulisemad ülesanded võimalikult lihtsalt.

Suure jõudlusega puhastusvõime, pesupüstolil asetsev akutaseme ja võimsusastme näidik, Peak Power™ tehnoloogiaga kahene akupesa, esmaklassilised voolikuliitmikud ning neli erinevat düüsi teevad pesurist asendamatu abimehe.

Kõik düüsid kasutavad üht bajonettkinnitust, tänu millele on nende omavahel vahetamine lihtne ja arusaadav. Ülimalt ühtlane veejuga tagab Teile eriti efektiivse tulemuse. Kasutades EGO akuseeriat maksimaalselt ära, ühilduvad kõik ARC Lithium akud EGO uute elustiili kategooria toodetega, mis on loodud välitingimuste nautimiseks.

LT0300E – Kaasaskantav välivalgusti 3000lm. Bluetooth ühenduvus EGO Connect äpiga.

EGO kaasaskantaval valgustil on 3 erinevat võimsusastet 600lm-3000lm, USB-pesa ja muudetav värvustemperatuur 2700K-5000K, mida saab juhtida Bluetoothi abil EGO Connect äpiga.