Akumuruniiduk EGO 56V LMX5300SP 53 CM NIIDULAIUSEGA ISELIIKUV

1,589.00

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: LMX5300SP Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

LMX5300SP on eelkõige mõeldud profikasutajale. Valatud alumiiniumist niidukorpus on robustne ja vastupidav ning tagab niiduki stabiilsuse. Kahe akupesaga Peak Power™ varustab niidukit vajadusel lisaenergiaga, et hoida rohke pöördemomendiga 1600W mootorit ka rasketes tingimustes optimaalsetel pööretel. Kuuludes Pro X-seeriasse, sobib see mudel ideaalselt nõudlikumale profikasutajale, kes ootab niidukilt ülimat vastupidavust ja pikka kasutusiga. Sujuv ja muudetava kiirusega veosüsteem teeb igapäevase kasutamise vähemkoormavaks, abiks on ka käepideme kõrguse reguleerimise võimalus. Suurem niidulaius tuleb kahtlemata kasuks suuremate aedade ja lagedamate alade niitmisel. Komplekti kuulub suur 85L kogumiskott.

Tööalad:

2x 5,0 Ah aku – kuni 1650 m²

2x 6,0 Ah aku – kuni 2150 m²

2x 7,5 Ah aku – kuni 2600 m²

2x 10 Ah aku – kuni 3500 m²

2x 12 Ah aku – kuni 4200 m²

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

 

Lisainfo

Kaal 53 kg
Mootor

Harjavaba

Kaal (kg)

53

Niidulaius (cm)

53

Kogumiskast (l)

85

Kogumine

Jah

Multš

Lisavarustusena

Väljavise

Lisavarustusena

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…