Kogujaga akumurutraktor TR3801E-B

5,999.00

Komplektis seade ja akulaadija 1600W

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Kirjeldus

EGO kogujaga murutraktor on 98 cm niidulaiusega ning suudab efektiivselt koguda muru ja lehti oma suurde 300L kogumiskasti. Komplekti kuulub kaks lõiketera, multšiklapp ja 1600W kiirlaadija. Meie murutraktorid on võrdväärsed 22-hobujõulise bensiinimootoriga, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta.

Tänu EGO nullpöörderaadiusega murutraktorite suurepärasele vastuvõtule on nüüd tootevalikusse lisandunud ka klassikalised murutraktorid. EGO puhul on tegemist esimese akumurutraktorite tootjaga, kes kasutab traktorites samu akusid, mida ka oma tööriistades. Eriti märkimisväärne on see, et võimekuselt on EGO seadmed võrdväärsed või lausa võimsamad, kui bensiinimootoriga tööriistad. Uued EGO murutraktorid on valmis kordama nullpöörderaadiusega Z6 seeria edulugu, kasutades samuti kuue akupesaga süsteemi – lisaks sellele, et saate alati valmis hoida piisavas koguses akusid, saate ka neid kasutada kõikides teistes EGO seadmetes.

Kombineerida saab erinevaid akusid sõltuvalt niidupinna suurusest ja valitud lõikefunktsioonist. Intuitiivne LCD ekraan annab kasutajale võimaluse seadistada niiduki terade- ja liikumiskiirust vastavalt vajadusele, et saaksite ühe laadimisega niita kuni lausa 2.5 aakrit.

*Tööaja pikkus sõltub akude hulgast, laetustasemest, muru kõrgusest ja selle niiskusastmest ning kasutaja töövõtetest. EGO kogujaga murutraktor on 98 cm niidulaiusega ning suudab efektiivselt koguda muru ja lehti oma suurde 300L kogumiskasti. Komplekti kuuluvad kaks lõiketera, multšiklapp ja 1600W kiirlaadija. EGO murutraktorid on võrdväärsed 22-hobujõulise bensiinimootoriga, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

Lisainfo

Kaal 220 kg
Mootor

Harjavaba

Niidulaius (cm)

98

Niidukõrgus (mm)

25-100

Liikumiskiirus

kuni 10 km/h

Kogumine

Jah

Kogumiskast

300 L

Multš

Saadaval lisavarustusena

Rehvid

T 18" ja E 15"

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…