Lumefrees Stiga ST 6272 P TRAC

2,099.00

Võimsa bensiinimootoriga kaheastmeline lumepuhur suurte alade puhastamiseks. Sobib nii kodukasutajale kui professionaalidele.  Tänu võimsale mootorile ja roomikutele saab puhuriga töötada ka rasketes lume- ja maastikuoludes.

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 2S2726611/ST1 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Stiga lumepuhur ST 6272 P TRAC – võimas mootor ja roomikud muudavad lumekoristuse efektiivseks ka  rasketes maastiku- ja lumeoludes

Muidu aeganõudev ja raske töö on võimalik lumepuhuriga ära teha märksa kiiremini ja väiksema energiakuluga. Võimsa 375 cm³ mootoriga ja kaheastmelise süsteemiga Stiga lumepuhur ST 6272 P TRAC töötab tõhusalt ka rasketes oludes, näiteks kokkupressitud või külmunud lume puhul. 72 cm töölaiusega terashammastega rootor tõmbab lume korpusesse, kus see tiiviku abil välja puhutakse kuni 13 m kaugusele. Lumepuhur on varustatud Easy-Turn tehnoloogiaga, st manööverdamisel vabastatakse automaatselt diferentsiaalilukk, mistõttu muutub vasakule või paremale pööramine kergemaks.   Optimaalse ja kindla liikuvuse kuuel erineval edasiliikumise kiirusel tagavad Artic-Trac roomikud ja ümberpööratavad jalased. Pakaselistes tingimustes töötades lisavad  töömugavust 230 V elektriline starter (vajalik vooluvõrgu ühendus) ja soojendusega käepidemed. Käivitamiseks on olemas ka käsistarter. Heledad LED esituled teevad puhuriga töötamise ohutuks ja mugavaks hämaratel ja pimedatel hommikutel või õhtutel. Just esituled hoiavad puhuri kasutaja turvaliselt ja hästi nähtavana halbades ilmastikuoludes. Kõik lülitid ja kangid on paigutatud juhtpaneelile, mis asub juhile hästi kättesaadavas kohas.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga mootoriõli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena

Lisainfo

Kaal 108 kg
Töölaius (cm)

72

Rattad

Artic-Trac roomikud

Töökõrgus (cm)

53

Rootori läbimõõt (cm)

37,5

Rootori tüüp

Hammastatud

Lume viskekaugus (m)

1-13

Mootor

STIGA WS 380 7,8kw

Mootori töömaht (cm3)

375

Võimsus kW/ RPM

7,8kw / 3600rpm

Käivitus

Käsistarter+230 v ES

Käigud

6E+2T

Veotüüp

Friktsioonkettad

Väljaviskesuunaja pööramine

190 kraadi, vändaga

Kütusepaagi maht (L)

5,5

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE