SÄÄSTA 80€

Lumefrees Stiga ST 4262 P

909.00

Kaheastmeline bensiinimootoriga lumepuhur sobib kodukasutajale kõnniteede, siseõuede, sissesõiduteede, parklate jms puhastamiseks.

Laos

Tootekood: 18-2841-31 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Stiga lumepuhur ST 4262 P – tõhus ja töökindel

Muidu aeganõudev ja raske töö on võimalik lumepuhuriga ära teha märksa kiiremini ja väiksema energiakuluga. Kaheastmelise süsteemiga Stiga lumepuhur ST 4262 P töötab tõhusalt ka raskemates oludes, näiteks kokkupressitud või veidi külmunud lume puhul.   62 cm töölaiusega terashammastega rootor tõmbab lume korpusesse, kus see tiiviku abil välja puhutakse kuni 10 m kaugusele. Lume väljaviske suunda saab käsitsi reguleerida.  Optimaalse ja kindla liikuvuse kuuel erineval edasiliikumise kiirusel tagavad 14″ Snow Hog rehvid ja ümberpööratavad jalased. Pakaselistes tingimustes töötades lisavad  töömugavust 230 V elektriline starter (vajalik vooluvõrgu ühendus). Käivitamiseks on olemas ka käsistarter.  Kõik lülitid ja kangid on paigutatud juhtpaneelile, mis asub juhile hästi kättesaadavas kohas.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisainfo

Kaal 90 kg
Töölaius (cm)

62

Rattad

14" Snow Hog

Töökõrgus (cm)

51

Rootori läbimõõt (cm)

30

Rootori tüüp

Hammastatud

Lume viskekaugus

ca 1 kuni 10m

Mootor

STIGA WS 210 4,4kw

Mootori töömaht (cm³)

212

Võimsus kW/ RPM

4,4kw / 3600rpm

Käivitus

Käsistarter+230 v ES

Käigud

6 edasi + 2 tagasi

Veotüüp

Friktsioonkettad

Väljaviskesuunaja pööramine

190 kraadi, vändaga

Väljaviskesuunaja kõrgus

Kangiga

Kütusepaagi maht (l)

3,0

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE