Akukettsaag EGO CS2000E 56V ilma aku ja laadijata

529.00

Laos

Tootekood: CS2000E Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

CS2000E on EGO võimsaim kodukasutussaag, avaldades muljet 25m/s ketikiiruse ning uue ja parema kaalujaotusega. Ideaalne tööriist jämedamate oksade ja palkide lõikamiseks, mille läbimõõt kuni 50 cm. Sael kasutatakse ka uut ja innovatiivset ekraani, mis näitab aku laetustaset ning ketikiiruse astet. Tüved, palgid, oksad – EGO Power+ kettsaed saavad hakkama ka kõige suuremate väljakutsetega.

 

Tööajad:

2,5 Ah aku – kuni 55 lõiget

4 Ah aku – kuni 90 lõiget

5,0 Ah aku – kuni 110 lõiget

6,0 Ah aku – kuni 135 lõiget

7,5 Ah aku – kuni 165 lõiget

10 Ah aku – kuni 225 lõiget

12 Ah aku – kuni 270 lõiget

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Lisainfo

Kaal 5.9 kg
Mootor

Harjavaba

Juhtplaadi pikkus (cm)

50

Keti kiirus (m/s)

25

Saekett

20” 69jg 3/8” 1,3mm

Komplektis

20” juhtplaat ja saekett.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE