Nõuanded

EGO POWER+ MURUNIIDUKITE KAMPAANIA – BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA!

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta. Praegu on hea hetk vahetada, kuna niiduki komplektidel on kampaaniahinnad kuni juuni lõpuni.

KAMPAANIAS OSALEVAD KOMPLEKTID:

  • LM1701E – Polümeerkorpusega 42cm niiduk. Süsteemid: kogumine, tahavise, – multš lisana. Komplektis 2.5AH aku ja standardlaadija. Tavahind 639 €, soodushind 589 €. HINNAVÕIT 50€
  • LM1702E-SP – Polümeerkorpusega 42 cm, iseliikuv niiduk. Süsteemid: kogumine, tahavise, – multš lisana. Komplektis 4AH aku ja standardlaadija. Tavahind 739 €, soodushind 689 € HINNAVÕIT 50€
  • LM1903E-SP – Polümeerkorpusega 47 cm, iseliikuv niiduk. Süsteemid: kogumine, tahavise, – multš lisana. Komplektis 5AH aku ja kiirlaadija. Tavahind 849 €, soodushind 799 € HINNAVÕIT 50€
  • LM2021E-SP – Teraskorpusega 50cm, iseliikuv niiduk. Süsteemid: kogumine, külgvise, multš. Komplektis 5AH aku ja kiirlaadija. Tavahind 999 €, soodushind 929 € HINNAVÕIT 70€
  • LM2135E-SP – Polümeerkorpusega 52cm, iseliikuv niiduk. Süsteemid: kogumine, – multš lisana. Komplektis 7.5AH aku ja kiirlaadija. Tavahind 1139 €, soodushind 1049 € HINNAVÕIT 90€

Mis teeb EGO niidukid nii eriliseks? Lisaks kvaliteetsele ülesehitusele, tugevale monoliitsele lõiketerale, töötulele, sujuvale liikumiskiiruse reguleerimisele ja ühest hoovast niidukõrguse seadistamisele, on sellel tõsiselt võimas 56V aku. Näiteks viimase niidukikomplekti puhul on niiduala komplektis oleva ühe akuga lausa kuni 1000m2 – muljetavaldav või mis?

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

  • Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.
  • EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.
  • Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku. Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.