Akumuruniiduk EGO 56V LM2021E-SP iseliikuv KOMPLEKT

999.00

Võimsa akumuruniiduki komplekt koos 5Ah aku ja kiirlaadijaga, 50 cm teraskorpus

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: LM2021E-SP Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

 EGO POWER+ akuga niiduk LM2021E-SP on tänasel turul kõige võimsam akutoitel muruniiduk! Selle toiteallikaks võimsaim turul olev aku. EGO POWER+ muruniiduki jõudlus on võrdne bensiini toitel töötavate niidukite omaga, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta. EGO ei vaja iga-aastast hooldust ega õlivahetust. Lihtsalt aseta aku pessa ja niida.

Bensiinimootoriga niidukitest oluliselt vaiksem ning kasutamisel tunduvalt madalamate hoolduskulude- ning nullsaastega 50cm niidulaiusega iseliikuval EGO Power+ muruniidukil on vastupidav teraskorpus, suur niidujõudlus ja 60L kogumiskott. Üks laadimine tagab kuni 45-minutise tööaja automaatselt muutuva kiirusega, tagades optimaalsed mootori pöörded, et maksimeerida aku tööaega. Kolm ühes funktsionaalsus võimaldab teil niidetud muru koguda, multšida või küljele visata. Kui töö on valmis, muudab hõlpsasti kokkupandav disain puhastamise ja ladustamise lihtsaks.

  • Komplektis aku 5,0 Ah 56 V Li-Ion ja kiirlaadija
  • Kompaktne disain mugavamaks hoiustamiseks

Tööajad:

2,5 Ah akuga – 350 m2

5 Ah akuga – 560 m2

7,5 Ah akuga – 700 m2

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ Professional toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii tööriistadele ja akudele 24 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Lisainfo

Kaal 26 kg
Mootor

Harjavaba

Niidulaius (cm)

50

Kogumiskast (l)

60

Multš

Jah

Kogumine

Jah

Tagantväljavise

Jah

Külgväljavise

Jah

Veo kiirus (km/h)

2.2-5

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…