Akumuruniiduk EGO 56V LM2135E-SP 52 CM NIIDULAIUSEGA ISELIIKUV (komplekt)

1,139.00

Akumuruniiduki komplekt koos 7,5Ah aku ja kiirlaadijaga, 52 cm polümeerkorpus

Laos

Tootekood: LM2135E-SP Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Meie suurim niiduk, mille niidulaius on 52cm, võimaldab teil vähema jalavaevaga platsi ära niita. Sel on ka mahukas 70-liitrine kogumiskott vähemateks tühjenduskordadeks. Muudetava kiirusega iseliikuvad rattad tagavad teile niitmise ajal kontrolli. Lisaks võimaldab meie aku ühe laadimisega kuni 50-minutist tööaega tänu meie automaatsele kiiruse juhtimisele, mis optimeerib mootori pöördeid, et maksimeerida aku tööaega. Kaks ühes funktsionaalsus võimaldab teil koguda või multšida  ja kui olete töö lõpetanud, muudab hõlpsasti kokkupandav disain puhastamise ja ladustamise lihtsaks.

Tööajad:

7,5 Ah aku – 50 minutit

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

 

Lisainfo

Kaal 28 kg
Mootor

Harjavaba

Kaal (kg)

28

Niidulaius (cm)

52

Kogumiskast (l)

70

Multš

Lisavarustusena

Kogumine

Jah

Tagantväljavise

Jah

Külgväljavise

Ei

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…