Nõuanded

STIGA KAABLIVABAD ROBOTID ANNAVAD TÕELISE KAABLIVABADUSE!

Kas oled unistanud robotniidukist ja muru niitmisest, ilma et peaksid piirdekaabli paigaldamisega vaeva nägema? Stiga uue piirdekaablita robotniidukiga on nüüd see võimalik!

Kuna STIGA autonoomse robotniidukiga on kaasas tugijaam, on Teil täielik vabadus ja paindlikkus otsustada, kuhu ja kuidas seda oma aias paigutada. Enam pole teil vaja paigaldada robotniiduki jaoks piirdekaablit. See tähendab, et nii paigaldust kui ka perimeetri seadistamist saab täielikult hallata äpi kaudu.

Oluline eelis on see, et iga kord, kui midagi aias muutub (n. teete juurde uue lillepeenra või lisate lastele mänguala) saate mõne minutiga hõlpsasti muuta niitmise ala. Te ei sõltu kodust eemal asuvast tugijaamast, mis tähendab, et Teil on 100% kontroll oma roboti ökosüsteemi üle.

Robotniiduk kasutab süsteemseid niitmise mustreid.
Ei mingeid raadiosignaale, kogu ühendus 4G tehnoloogia kaudu.

STIGA autonoomsed robotniidukid on varustatud 4-6 vabalt pöörleva süsinikterasest lendteraga, mis pöörlevad kiirusel kuni 2850 p/min, tagades kõrge niidujõudluse. Terade teravus ja materjalisegu võimaldavad puhta lõike, nii et muru saab loomulikult paraneda. STIGA robotniidukid optimeerivad aku kasutamist, töötades süsteemsete niitmise mustrite järgi. See tähendab, et nad ei niida juhuslikult. Robotil on mitu suuna muutmise programmi.
STIGA.GO rakenduse kaudu saate erinevate suundade vahel valides hõlpsalt eelistatud niitmise mustreid kombineerida.

STIGA autonoomsed robotniidukid on varustatud 4G tehnoloogiaga, mis on usaldusväärsem kui traditsioonilised raadiolained ning võimaldab pidevat ühendust roboti ja selle tugijaama vahel, tagades GPS RTK tehnoloogia korraliku töö. Roboti tehnoloogia põhineb andmesidel STIGA pilve ja roboti enda vahel. STIGA autonoomsete robotniidukite signaal on stabiilne ja kaitstud ükskõik millises aias.

Parem akutehnoloogia ja õigesti hooldatud muru toetab ökosüsteemi

Stiga ePower akusüsteem võimaldab muru hooldada vaid 2 niitmistsükliga päevas. Akud on väga kvaliteetsed – isegi peale 4-aastast kasutamist on akul mahtuvust üle 80% oma esialgsest väärtusest.

Iga aed on väike ökosüsteem, kus igapäevaselt elavad putukad ja väikesed loomad. STIGA robotniiduk tahab kaitsta öist elu aedades ja seetõttu konstrueeriti robotid nii, et need suudaksid hallata niitmist valgel ajal, et näiteks siilid saaks aias öösiti tegutseda.