You are currently viewing Uus võimas akutoitel kettsaag STIHLilt

Uus võimas akutoitel kettsaag STIHLilt

  • Post category:Nõuanded

Uus akutoitel mootorsaag STIHL MSA 220 C-B veenab oma võimsuse ja pika tööajaga

Uus MSA 220 C-B on STIHLi tootevalikus kõige võimsam akutoitel mootorsaag. Keti suure kiiruse abil edeneb töö kiiremini, kui ei kunagi varem ja sõltumata aku laadimisolekust tagatakse püsivalt kõrge lõikevõimsus. Antud akusaag sobib kõige paremini metsahooldustöödeks ja ehitamiseks. Standardina on sellel STIHLi täismeisel-saekett 3/8’’ Picco Super 3 (PS3) 35 cm pikkuse juhtplaadiga. Lõige on jõuline ja tekitab pea olematuid tagasilööke, lisaks lihtsustab lai saetee töötamist langetuskiiluga. Akusae käitamiseks vajaliku energia annab uus PRO seeria 36 V liitium-ion aku. Soovitatakse kasutada uut STIHL AP 300 S akut, mis ei anna ainult MSA 220 C-B-le kestvust, vaid ühildub ka kõigi teiste STIHLi selle akusüsteemi juurde kuuluvate seadmetega. MSA 220 C-B ei karda vihma ega niiskust, kuna pole heitgaase on võimalik saetöid teha ka suletud ruumides.

• Jõuline ja suure keti kiirusega

STIHL MSA 220 C-B ketikiirus on uskumatud 24 m/s ehk siis võrdväärne bensiinimootorsaega. Saag käivitub nupule vajutusega ja kiirendab hetkega ning töötab täisvõimsusel sõltumata aku laadimisolekust. Mootor töötab üle keskmise kasuteguriga ja peaaegu kulumisvabalt. Lisaks on uuel akul STIHL AP 300 S 25 % rohkem energiasisaldust võrreldes akuga AP 300 ja see võimaldab ühe laadimisega töötada kuni 45 minutit.

• Jõulise lõikega täismeisel-saekett

MSA 220 C-B puhul on standardina kasutusel täismeisel-saekett – STIHL 3/8″ Picco Super 3, tugeva lõikega ning minimaalse vibratsiooni ja tagasilöögiga saekett, mis annab suurepärase lõikekvaliteedi. Erakordselt kõrge lõikevõimsuse tõttu tõuseb energiatõhusus. See viib välja kuni 30% rohkemate lõigeteni aku laadimiskorra kohta võrreldes vastava poolmeisel-ketiga.

• Ergonoomiline ja mugav

Ka töömugavuse osas särab uus akusaag. Langetus ja rihtimisjooned sae korpusel võimaldavad täpset langetust. Tänu kompaktsele disainile ja kummikattega pehmele käepidemele on masin meeldivalt ja turvaliselt käes. Mugavust lisavad keti kiirpingutus, mis võimaldab ketti ilma tööriistade abita täiendavalt pingutada ning osaliselt läbipaistev õlipaak, kust on kasutajal täitetase alati silma all.

• Aku-moodul koos süsteemiga

Uus 36 V liitium-ioon aku AP 300 S ühildub kõigi STIHLi akusüsteemi PRO seadmetega. See hõlmab peale selle uue sae rohkem kui 20 täiendavat seadet erinevate rakenduste jaoks ning akusid mitmesuguste energianäitajate ja laadijatega.

Tehnilised andmed

Akumootorsaag – STIHL akuseeria PRO
 

STIHL MSA 220 C-B

Akutehnoloogia:
Mootori tööpõhimõte:

Liitium-ioon
EC-mootor, harjadeta

Kaal ilma akuta ja lõikesüsteemita

2,9

Kaal akuga AP 300 S
ja lõikesüsteemiga (kg):

5,4

Helirõhu tase (dB(A)): *

89

Müratase (dB(A)): *

100

Vibratsioon paremal/vasakul (m/s²): **

4,8 / 3,6

Lõikesüsteem:
Saekett:
Juhtplaat:

STIHL 3/8″ Picco Super (PS3)
Rollomatic E

Juhtplaadi pikkus (cm):

35 / 40

Keti õhukiirus (m/s)

24

Varustus:

Keti kiirpingutus, osaliselt läbipaistev õlipaak;
langetusjooned korpusel;
kummikattega pehme käepide

* K-Faktor direktiivi 2006/42/EÜ järgi = 2,5 dB(A); ** K-Faktor direktiivi 2006/42/EÜ = 2 m/s2

Tutvu tootega: https://saemeister.ee/toode/kettsaag-msa-220-c-bq-pro/

Kasutatud allikas: https://www.farron.ee/blog/akusaagmsa220/

TOP tooted

×

Ostukorv