You are currently viewing SAEMEISTER ON AVATUD (COVID-19 TINGIMUSTES KÜLASTAMISE REEGLID)

SAEMEISTER ON AVATUD (COVID-19 TINGIMUSTES KÜLASTAMISE REEGLID)

 • Post category:Nõuanded

Saemeister OÜ on teenindusettevõte ja me pakume aia- ja metsatehnika renti, remonti, hooldust ja varuosasid. Meie tegevus jätkub ka kriisiajal, kuna meie jaoks on oluline, et meie kliendid saaksid oma tavapärast elu jätkata. Küll aga peame me arvestama viiruse leviku tõkestamisega seotud piirangutega ja püüame omalt poolt kõik kontaktid miinimumini viia.

AVATUD ON KAASAMÜÜK AARDLA 25 TARTU ESINDUSKESKUSE EES

Välitingimustes on kohapeal võimalik kõike vajalikku kaasa osta. Selle jaoks on meil kasutuses erinevad digitaalsed abivahendid. Kohale tulles peaksite lihtsalt varuma rohkem aega, kuna ka õues tuleb jälgida 2+2 reeglit.

SOOVITUS KAASAMÜÜGI PAREMAKS TOIMIMISEKS

Et ei peaks väljas pikalt külmetama, soovitame teha tellimus telefoni või e-maili teel ette, tasuda internetipangas saadetud arve alusel – saata meile maksekorraldus ja siis tulla kontaktivabalt kaupa kätte saama maja linnapoolsest külguksest (pruun ülestõstetav garaažiuks) uksekella vajutades. Tellimuse eest on võimalik ka kohapeal kaardimaksega tasuda, kui ei ole võimalik internetipangas tasuda. Kõikide tellimuste-soovidega võite pöörduda järgmiste kontaktide poole:

 • Lauatelefon +372 7303 480
 • Mobiiltelefon: +372 5656 9125
 • email: saemeister@saemeister.ee

OSTMINE E-POES JA ISE JÄRGI TULEMINE

Kindlasti on võimalik ostud sooritada ka meie e-poes ja tulla kauplusesse soovitud kaubale kontaktivabalt järgi. Meil on e-poe vestlusaknas müüjad valmis Teid reaalajas nõustama ja juhendama sobiliku toote valimisel – kasutage seda võimalust julgesti!

E-POEST KAUBA TELLIMINE

E-poest saab tellida kauba kulleriga koju või lähimasse pakiautomaati. Pakiautomaati tellides peaks arvestama, et e-kaubanduse tõusu tagajärjel võib olla ka tarneaeg tavapärasest pikem. Üle 150€ ostud toimetame Teieni tasuta.

REMONDITÖÖKODA TOIMIB TAVAPÄRASELT, KUID KONTAKTIVABALT

Kui soovite seadet remonti tuua, siis on võimalik korraldada kontaktivaba üleandmine järgmiste võimaluste abil:

 1. Kiireim variant: Täitke kodus remonditellimus https://saemeister.ee/remonditellimus/ lehel, märgistage seade nime, telefoninumbri ja tooge meie töökotta Aardla 25, linnapoolse külgukse juurde (pruun ülestõstetav luuk) ja vajutage uksekella. Sellisel moel ei pea Te järjekorras ootama vaid saate seadme meile lihtsalt üle anda.
 2. Kui ei ole võimalik remonditellimust täita, siis tulge kohale, laske maja linnapoolsema külgukse (pruun ülestõstetav garaažiuks) uksekella ja vormistame seadme remonti. Korraga teenindame ühte klienti ja palume vahet hoida 2 meetrit. Palume arvestada, et tuleb õues oma järjekorda oodata.
 3. Pakume võimalust ka seadme kontaktivabaks kättesaamiseks – Teile saadetakse arve, tasute selle eest internetipangas ja saadate maksekorralduse vastu ning saate seadme uksekella vajutades dokumendi alusel kätte.
 4. Meil on kaardimakse ja allkirjastamise laua juures alati ka desinfitseerimisjaamad ja tasuta maskid. Palume neid kasutada, sest ilma maskita kliente me ei saa teenindada.

SEADMETE RENT

Ka seadmete rendilepingut on võimalik digitaalselt teha – selleks pöörduge oma sooviga järgmiste kontaktide poole:

 • Lauatelefon +372 7303 480
 • Mobiiltelefon: +372 5656 9125
 • email: saemeister@saemeister.ee

Või kui soovite valida meelepärase klienditeenindaja, siis e-mailid vastavalt soovitud klienditeenindajale on kõikidel meie müügispetsialistidel on järgmisel kujul: eesnimi@saemeister.ee.

Ühesõnaga oleme terve kollektiiviga endiselt aktiivselt töölainel ja püüame Teid võimalikult hästi nendes keerulistes oludes teenindada. Täname mõistva suhtumise eest!

Marcus, Eerik, Liina, Kristo, Joel, ja Jüri(emailis nimi juri)

Saemeister OÜ meeskond