You are currently viewing Rubio Monocoat revolutsioonilised puiduõlid nüüd Saemeistris saadaval!

Rubio Monocoat revolutsioonilised puiduõlid nüüd Saemeistris saadaval!

  • Post category:Nõuanded

Rubio Monocoat viimistlusõli on kvaliteetne ja keskkonnasõbralik!

Tänapäeval soovivad inimesed olla järjest teadlikumad sellest, mida nad sisse hingavad. Pikaaegsete keemiliste ühendite sissehingamise tagajärjel võivad tekkida mitmed terviseprobleemid – alustades peavaludest, nahaärritustest kuni isegi astma ja vähini välja. Seetõttu teevad üha enam tarbijaid toote kohta eeltöö ära – millest toode koosneb, mis sertifikaadid on tootel, milline on tagasiside.

Puhas toaõhk

Keskkonnasõbralike toodete teerajaja Rubio Monocoati toodetud puiduõli on esimene omataoline, mis on täielikult õhus lendlevate keemiliste ühendite vaba.

Veel enne, kui võeti kasutusele mõistelühend LOÜ (lendlevad orgaanilised ühendid), otsustas tootja Rubio lati seada nii kõrgele, et tootes sisalduks 0% lendlevaid orgaanilisi ühendeid. Standardid, mis Rubio Monocoat endale seadis, olid rangemad, kui need mis on kirjeldatud 2010. aasta õigustaktides. See näitab, et ettevõte hoolib nii töötegijast kui ka lõpptarbijast.

2018. aastal viib ettevõte oma tegevuse järgmisele tasemele, lisades oma kvaliteeti tagavate sertifikaatide loetellu uue ökomärgise. Eurofins Indoor Air Comfort Labelsee ökomärgis garanteerib meie klientidele pakutavate toodete jätkuvalt kõrge standardi.

sertifikaat

Eurofins Indoor Air Comfort 

Rubio Monocoat on esimene ettevõte puiduhooldustoodete sektoris, kes sai endale ökömärgise Eurofins Indoor Air Comfort Gold Label. Sama märgise on saanud tuntud ehitusettevõtted BASF, Knauf Insulation ja Saint Gobain. Selle märgisega soovime jätkuvalt oma klientidele anda garantii, et meie tooted on turvaline valik ega sisalda mürgiseid õhus lendlevaid ühendeid. Eurofins Indoor Air Comfort on märk sellest, et Rubio Monocoat keskendub kvaliteedile ja tervema siseruumide õhukeskkonna loomisele. Märgis kirjeldab kombineeritult siseruumides tervist kahjustavaid heitgaase ning toob ära Euroopas kehtestatud piirnõuded ning kõike seda ühes sertifikaadis.

sertifikaat

Rubio Monocoat puiduõli on Fit for Food

Tegu on sertifikaadiga, mis tõestab, et Rubio Monocoat puiduõli on täiesti ohutu puidul, mis puutub otseselt kokku toiduga. Fit for Food tagab igat tüüpi toiduga kokkupuutuvate materjalide täieliku vastavuse Euroopas kehtivatele seadusandlustele. Toiduga kokkupuutumiseks mõeldud toodete tootmist ja katsetamist käsitletakse seadusandlike või turunõuete tõttu sageli vajadusena. Nüüdsest võime öelda, et kui Rubio Monocoat Oil Plus 2C (A + B) kasutatakse puitpinnal, mis on iseenesest toidukindel, siis on ka puidu ja meie Oil Plus 2C kombinatsioon ohutu ja seetõttu sobib toidu jaoks, määruses EÜ nr 1935/2004. See deklaratsioon on ametliku testi tulemus, mille viis läbi ametlik sõltumatu katseinstituut Eurofins. Praktikas tähendab „toiduks kõlblik” seda, et Rubio Monocoat Oil Plus 2C-ga töödeldud lõikelauad, köögi töötasapinnad, lauaplaadid jms on ka majapidamises ohutud.

Lisaks on Rubio Monocoatil järgmised rahvusvahelised sertifikaadid:

  • FR-certificate Bfl-S1
  • Toy Standard EN 71-3
  • 0% VOC
  • A+label
  • M1

Rubio Monocoat puiduõli näol on tegemist vaha baasil taimepõhise õliga. Õli eeliseks on see, et ta reageerib kokkupuutel puidu esimeste osakestega ning piisab ainult ühest kihist, et puit saaks sobiva tooni ja vastupidava kaitse. Seega aja- ja õlikulu on väike, 1L-ga saab õlitada 30-50m2.

Puidukaitsevahend sisetingimustesse – puiduõli Rubio Monocoat Oil+2C 

Rubio Monocoat Oil Plus 2C on uue põlvkonna toode, mis kaitseb ja toonib puitu üheainsa kihiga. Õli (A) ja kinniti (B) kombinatsioon garanteerib kiire kuivamise. Võib kanda ka renoveerimis- ja hooldusõlina pindadele, mida on töödeldud tootega RMC Oil Plus.

OMADUSED:

– Toonib ja kaitseb ühe kihiga
– 65 standardvärvi, mida kombineerides eeltoonidega annab piiramatud võimalused
– Parandab puidu loomulikku välimust
– Keskkonnasäästlik: 0% orgaaniliselt lenduvaid ühendeid!
– Ei sisalda vett ega lahusteid
– Lihtne hooldada
– Ei jäta ülekatmise ega alustamise jälgi
– Kauakestev kaitse
– Kulu: 30–50 m2/l
– Sobib kasutamiseks igat tüüpi puidul, mööblil ja põrandatel (täispuit, vineer, MDF, kork jms)
– Väga kulumiskindel
– Veekindel, sobib suurepäraselt kasutamiseks köögis ja vannitoas
– Kuumakindel
– Väga kiire kuivamine
– Lühike “kuiva koristuse” periood: viie päeva pärast saab pinda pesta vee ja seebiga

KASUTAMINE:

1. Töötlemata puit: lihvige pind liivapaberiga. Puhastage lihvitud pind tolmust, kõrvaldage tolmujäägid toote RMC Cleaner abil.

2. Segage kaks komponenti hoolikalt (1-2 minutit) ligikaudselt 3 osa A-d ja 1 osa B-d.

3. Kui puhastatud pind on kuiv, hõõruge sellele laiali väike kogus toodet RMC Oil Plus 2C (riidelapi, svammi või lihvimismasinaga, millele on kinnitatud beež poleerimistald). Töödelge korraga 5– 10 m2 ala.

4. Laske tootel mõni minut reageerida ja eemaldage liigne õli hoolikalt (riidelapiga või lihvimismasinaga, millele on kinnitatud valge poleerimistald) 15 minuti jooksul alates pealekandmisest. Pind peab tunduma kuiv! Töödelge samamoodi ülejäänud alad.

5. Hea ventilatsiooniga ruumis on pind kõndimiskindel 24-36 tunni pärast.

Viie päeva pärast saab pinda töödelda vee ja RMC toodetega. Töödeldud pinna pika eluea ja kaitse tagamiseks tuleb kasutada Rubio Monocoat hooldustooteid. Kasutatud tööriistu saab puhastada tootega RMC Cleaner.

KULU: 30-50 m2/L, sõltuvalt puidu tüübist, lihvimisastmest ja pealekandmise viisist. RMC Oil Plus 2C on kasutamiskõlblik 4–6 tundi pärast kokkusegamist.
MÄRKUS: KASUTAMINE TÖÖSTUSLIKEKS RAKENDUSTEKS: 60 – 80 m2/L.
Eespool toodud andmed on ligikaudsed. Tegelikud tulemused sõltuvad puidu tüübist ja selle ettevalmistamise viisist. Soovitame toodet alati väiksel pinnal katsetada, et selle tegelik kogus välja arvutada.

TEHNILISED ANDMED:

RMC Oil Plus 2C (A)
Füüsikaline olek temperatuuril 20 °C: vedelik
Lõhn: õline
Leekpunkt: > 99 °C
Tihedus: > 0,9 kg/L
Orgaaniliselt lenduvaid ühendeid: 0 g/L RMC Accelerator (B)
Füüsikaline olek temperatuuril 20 °C: vedelik
Värv: läbipaistev
Lõhn: puudub
Leekpunkt: > 160 °C (suletud anum)
Orgaaniliselt lenduvate ühendite sisaldus: 0 g/L

PAKEND:  20ml pudel, 100 ml pudel, 275 ml purk, 1 L purk

Kombineeritud purk 350 ml: 275 ml RMC Oil Plus 2C (A) ja 75 ml RMC Accelerator (B)

Kombineeritud purk 1,3 liitrit: 1 L RMC Oil Plus 2C (A) ja 0,3 L RMC Accelerator (B)

LADUSTAMINE: Kuivas kohas ja originaalpakendis hoituna säilib toode 24 kuud.

Kogu tootevalik siin: https://saemeister.ee/tootekategooria/rubio_monocoat_puiduoli/

TOONID:

Ja need on vaid mõned üksikud. Kokku on 60+ tooni ja neid tuleb järjest juurde, kuna kõiki toone saab omavahel segada.

Rubio Monocoat teeb õlide valimise veelgi lihtsamaks tänu King of Colours töötlusprogrammile! Töötlusprogrammi idee on see, et klient saab ise proovida erinevates interjöörides õlitoonide sobivust. Näiteks saab valida töötasapinna tooni ühe ja põrandatooni teise ning siis  võrrelda, kas antud toonid sobivad omavahel kokku ja milline jääb ruumi üldilme.

Testi siin:

 

Siit videost saab täpsemalt teada kuidas Rubio Monocoat õli toodetakse ja kuidas ta toimib:

Rubio õlid Saemeistrist Aardla 25 Tartus, või e-poes https://saemeister.ee/tootekategooria/rubio_monocoat_puiduoli/

 

Kasutatud allikad:

https://finefloors.ee/blogi/

https://www.rubiomonocoatkingofcolours.com/