Uudised

Nõuanded

Mullafrees peab olema töökindel ja lihtne

  Mullafrees

STIHLi mullafreeside suurimateks eelisteks peetakse nende väga head kaalujaotust nii horisontaal- kui ka vertikaalsuunas, samuti teevad selle seadmega töö sujuvamaks helikoidkujuga freesterad, mis lõikuvad maasse sujuvalt, mitte jõuga lüües. See tagab sujuva, mugava ja pingevaba töötamise, mis on võimalik isegi ühe käega masinat juhtides (päriselus tõestatud). Kõik mootorid on kergkäivitussüsteemiga. Lihtsamaks tööks ja manööverdamiseks on mullafreesid tagurpidikäiguga. Kusjuures edaspidi- ja tagurpidikäigu juhtkange ei ole võimalik tänu turvalukustusele samal ajal kasutada.
Mullafrees
Käepideme kõrguse ja nurga reguleerimine on muudetud lihtsaks. Käepideme kinnitus on kõrgemal ja ühe käega avatav-suletav. Seadme hoiustamis- ja transportasend on kompaktne ehk käepide liigub masina taha. Nii on ruumi kokkuhoid suurem ja masin on hoiustamisel ka stabiilsem.
Mullafrees
Kõige olulisema ühendusdetaili juures, mis ühendab kõiki masina peamisi sõlmi (mootor, jõuülekanne, käepide, transportrattad, pidurdussang), on seoses üleval oleva käepidemekinnitusega tehtud palju muudatusi. Täiesti uus on antivibratsioonisüsteem. Pidurdussanga reguleerimine käib vedrusplindiga, mis tähendab, et kõrgust muuta on lihtne ja erinevaid lahtiseid (ja potentsiaalselt ärakaduvaid) asju on masina küljes vähem. Transportrataste transpordi- ja tööasendisse paigutamine käib lihtsalt jala abil.
Mullafrees
Mullafreesi etteotsa on lisatud uus käepide, mis lihtsustab masina tõstmist näiteks autokärru või -kasti, et mullafreesiga naaberkülla vanaema juurde kartulimaad tegema minna.
Jõuülekanne ja käigukast on tugevad. Kasutusel on lõtkuvaba reduktor. Reduktori suured külgpinnad tagavad hea jahutuse, väljundvõllide otstes asuvad kaitsekapslid takistavad mullal ja juurikatel end sinna ümber kerida ning vigastusi põhjustada. Plastikust kaitsekatted on kahekordsest polümeerist.
Allikas: farron.ee
Ostukorv
Logi sisse

Pole kontot?