You are currently viewing Millist kirvest valida?

Millist kirvest valida?

  • Post category:Nõuanded

Enne kui võimust võtsid motoriseeritud tööriistad, kasutasid tõelised mehed kirveid. STIHL Precision Series™ kirvestes on omavahel tasakaalus kaal, kõrgekvaliteediline eriteritusega teras ja ergonoomiline disain, et saavutada maksimaalne löögitugevus.

STIHL kirveste hulka kuuluvad erinevad lõhkumiskirved, laasimiskirved, varamiskirved, langetamiskirved ja matkakirved. Neil kõigil on moodne tehnoloogia ühendatud järgiproovitud ja ajaloolise ülesehitusega. STIHL kirvestel on tugevast lehtpuust käepidemed, tasakaalukese täpselt paika rihitud ja voolujoonelised sepistatud pead saavutamaks kõrgemat tööefektiivsust.

Järgnevalt tutvustame mõningaid eri tüüpi STIHLi kirveid, et leiaksite omale sobivaima lahenduse.

Lõhkumiskirves AX 28 CS 2800g 80cm varre kaitsega

Professionaalseks kasutamiseks mõeldud hikkoripuust varrega lõhkumiskirves on ideaalne raskemate puude lõhkumiseks. Kvaliteetne puit tagab väiksema vibratsiooni ja pikk teraskaitse aitab vart kaitsta ka möödalöögi korral.

Sellel kirvel on patenteeritud 5-osaline lõhkumispea kinnitus, mis on kuni 2,5 korda traditsioonilisest kinnitusest tugevam. Pea ise on sepistatud kõrgklassi C60 terasest ja spetsiaalselt vormitud, et tagada parim läbilöögijõud ja suurendada lõhkumiskiirust.

Lõhkumiskirves AX 13 C 1250g 50cm

Saarepuust varrega lõhkumiskirves on piisavalt kerge, et teha täpsust nõudvaid töid, teha tulealustuseks peenemat materjali või kasvõi matkale kaasavõtmiseks. Sepistatud ja karastatud tera muudab kirve tugevaks ning õige kaalujaotus muudab käsitsemise mugavaks.

Metsakirves AX 16 S 1550g 70cm roostevaba tera varre kaitsega

Profiklassi kirves, mis on mõeldud langetamiseks, kergemateks lõhkumistöödeks ja laasimiseks. Metsatöödel on vajalik kirves, mis on loodud kestma. Sellel kirvel on patenteeritud 5-osaline lõhkumispea kinnitus, mis on kuni 2,5 korda traditsioonilisest kinnitusest tugevam. 

Vars on hikkoripuust ja sellel on roostevabast terasest kaitse möödalöökidest tulevate kahjude vältimiseks. Pea ise on sepistatud kõrgklassi C60 terasest ja spetsiaalselt vormitud, et tagada parim läbilöögijõud ja suurendada lõhkumiskiirust.

Metsakirves AX 6 600g 36cm ja Metsakirves 800g vars 38cm

Need kergekaalulised kirved sobivad ideaalselt tulehakatise tegemiseks kodus, maal või matkal. Nendel kirvestel on saarepuust vars, hästitasakaalustatud lõhkumispea ja kompaktne disain.

Metsakirves AX 10 1000g 70cm

Laia kasutusalaga universaalne metsakirves, mis sobib laasimiseks, väiksema puidu langetamiseks ja lõhkumiseks ning muudeks metsatöödeks. Vars on meisterdatud kõrgekvaliteedilisest saarepuust ja tasakaalustatud universaalseks kasutamiseks. 

Lõhkumiskirves AX 20 PC 1950g 75cm plastikvarrega

Klaasfiibriga tugevdatud plastikust varrega kirves sobib ideaalselt puude lõhkumiseks. Eriti kerge, tugev, vastupidav ja ilmastikukindel kirves. Kirve tera on valmistatud C60 terasest. Käepideme alumine osa on libisemiskindel, tagades maksimaalse haarde. Kirve raskuskese tagab optimaalse kaalujaotuse.

Kogu kirvestevalik on nähtaval siin. Lisaküsimuste korral või omale käepärase kirve valikuks palun pöörduge meie kauplusesse.