You are currently viewing VARUOSADE TELLIMINE MURUTEHNIKALE

VARUOSADE TELLIMINE MURUTEHNIKALE

  • Post category:Nõuanded

VIKING MURUNIIDUKITELE JA MURUTRAKTORITELE varuosade tellimiseks on vajalik teada täpset mudeli nimetust, mis asub masina korpusel oleval infotahvlil.

STIGA raideritele,  murutraktoritele ja -niidukitele varuosade tellimiseks on vajalik infotahvlilt “MODEL” number:

STIGA RAIDERI NIITEORGANILE rihmade, terade ja muude varuosade tellimiseks on kindlasti vaja niiteorgani “MODEL” numbrit, kuna raideritele saab paigaldada erinevaid niiteseadmeid ja seetõttu ei ole masina numbrist abi. Niiteorgani infotahvel asub kas niiduseadme küljel või masina ja niiduseadme ühinemiskohal rihma all.

STIGA RAIDERITE infotahvel asub tavaliselt istmepüstakul, väiksematel ka istme all.

STIGA TRAKTORITEL asub infotahvel istme all.

STIGA GGP MOOTORITELE saame varuosasid tellida, kui teate mootori nimetust ja tootmisaastat. Võimalusel ka masina andmeid, millel mootor asub.

MTD murutraktoritel asub infosilt istme all ja vajalik on teada mudeli numbrit ja väljalaske aastat.

HUSQVARNA, PARTNERi, JONSEREDi ja teiste ameerika traktorite varuosasid saame tellida, kui teate mudeli numbrit ja väljalaske aastat.

BRIGGS&STRATTON mootorite puhul on vajalik teada mootori tüüpi, mudelit ja koodi, mis on numbrirauaga mootori metallkorpusesse löödud.

JUHIME TEIE TÄHELEPANU, ET NONAME(AASIA) MOOTORITELE JA NIIDUKITELE MEIL VARUOSASID TELLIDA EI OLE VÕIMALIK. Võimalusel leiame sobiva tera, terahoidja ja trossi teiste tootjate varuosade hulgast – sellisel juhul on kindlasti vajalik katkine varuosa kaasa võtta.