You are currently viewing Vaheta oma vana murutraktor robotniiduki või uue murutraktori vastu!

Vaheta oma vana murutraktor robotniiduki või uue murutraktori vastu!

  • Post category:Nõuanded

Kas vana murutraktor tõrgub või on niitmisest lihtsalt kõrini?

Muruniitmine on iga suvine lõõgastus või tüütu kohustus – olenevalt inimesest. Oled juba ammu mõelnud robotniiduki või uue murutraktori peale, aga vana traktor vedeleb kuuris? Pole probleemi – Saemeister ostab robotniiduki või murutraktori ostu puhul Teie vana murutraktori tagasi!

Kui muruniitmine on pigem lõõgastav tegevus, aga tehnika kipub vanaks jääma ja tõrkuma, siis pakume võimalust vana murutraktor meile tuua. Valime koos uue välja, vaatame ja hindame vana traktori vastavalt seisukorrale ja juba saabki uue traktoriga koju sõita.

Kui aga eelistad nädalavahetusel trenni teha või mööda ilusat Eestimaad ringi sõita ja naabrite robotniiduk teeb natuke kadedaks, siis on robotniiduk just Sulle mõeldud! Vana murutraktori saad uue robotniiduki vastu samadel tingimustel vahetada! Soovi korral tuleme ja paigaldame robotniiduki ja saad kohe vaba aega nautima hakata!

Murutraktori väärtus hinnatakse vastavalt tehnilisele seisukorrale, vanusele, kere ja tagasilla tootjale ning mootori margile. Tagasiostetav traktor peab olema komplektne, kuid ei pea olema töökorras. Sõltuvalt eelnimetatud tingimustest võib traktori väärtuseks olla kuni 500 eurot. Peale traktori ülevaatust teeme hinnapakkumise uuele masinale, mille hinnast on vana traktori hind maha arvatud.  Traktori ülevaatuseks soovitame Teil eelnevalt aeg kokku leppida telefoni 7303480.