You are currently viewing STIHL’i SEADMETE HOOLDUSKAMPAANIA 2019

STIHL’i SEADMETE HOOLDUSKAMPAANIA 2019

  • Post category:Nõuanded

Mõeldes oma headele klientidele ja rõhutades seadmete hoolduse vajadust, kutsume kõiki taas STIHLi seadmetega osa saama suurest hoolduskampaaniast. On ju teada tuntud tõde, et hooldada on odavam kui remontida. Hoolduse käigus võivad ilmneda ka puudujäägid seadme töös ja kergemad vead, mis ennetavalt korda tehes hoiavad suurema kahju ära. Hooldatud seade teenib peremeest/perenaist veel pikki aastaid!

Kõikidele STIHLi seadmetele maksab täishooldus vaid 16€

Kampaania reeglid:

1. SAEMEISTER teostab hoolduse, vahetab oma kuludega õhufiltri, kütusefiltri ja süüteküünla (bensiinimootoriga seadmetel), puhastab seotud sõlmed, teeb kontrollkäivituse ja reguleerib pöörded.

2. Klient maksab kampaaniasse toodud seadme eest 16€ tööraha koos käibemaksuga.

3. Kõik vajalikud lisatööd (sh remonttööd, puhastus, teritustööd, kulumaterjalid) ja nende maksumus kooskõlastatakse kliendiga eelnevalt või remondi käigus ja need ei kuulu hoolduskampaania hinna sisse. Lisatööde ja muude varuosade maksumus arvestatakse vastavalt hinnakirjale ja tööde teostamiseks kulunud ajale (masina üldpuhastus, ketiteritus jms).

4. Kampaaniahind kehtib 1.10.2019-30.11.2019 perioodil hooldusesse toodud STIHLi seadmetele.

5. Hooldusesse võib tulla kampaaniaperioodil ühe seadmega korduvalt. Esimesel korral vahetatakse õhufilter, kütusefilter ja süüteküünal, edaspidi vahetatakse kuluosasid vastavalt vajadusele.

Kampaanias osalejale on oktoobris ja novembris -15% soodsamad*:

  • Kõik STIHL 2T õlid ja saeketiõlid
  • Kõik STIHL saeketid ja lõikeorganid (kolmikud, võsakettad, muruterad)
  • Kõik STIHL teritustarvikud ja muu lisavarustus
  • Kõik STIHL varuosad 

*Pakkumine -15% soodustust kehtib ühekordselt kauba ostmiseks tasumisel koos kampaaniaarvega.

KÕIK UUED STIHL SEADMED ON KAMPAANIAS OSALEJALE -10%

Miks kasutada professionaalset hooldusteenust?

Mootorsaag, võsalõikaja või mis tahes muu mootorseade, olgu ta igapäevane töövahend või pühapäeviti kasutamiseks, kulub ja vajab hooldust. Lihtsamaid ja elementaarseid hooldusvõtteid saab igaüks ise kodus teha, ilma et vajaks selleks erilist ettevalmistust.

Regulaarselt tuleb puhastada:
*Õhufiltrit
*Juhtplaadi õlikanalit (mootorsael)
*Mootorsae õlikanalit
*Juhtplaadi ketisoont (mootorsael)
*Mootori jahutusribisid

Kuid sellele vaatamata on oluline lasta töövahendid regulaarselt üle kontrollida ja hooldada professionaalsel hooldetehnikul margiesinduses. Külastades ainult autoriseeritud esindusi võib kindel olla kvaliteetses teenuses ning originaalvaruosades! STIHLi tööriistad on unikaalsed ning esialgu kokkuhoiuna tunduv ise remontimine ei too soovitud tulemust ja suur võimalus on seade lõplikult rikkuda.

SAEMEISTER ON STIHLi autoriseeritud hooldetöökoda – töökoda, mille töötingimused, hooldustarvikud ja tööriistad vastavad STIHL standarditele, hooldetehnikud on läbinud STIHL hooldekoolitused ning sooritanud STIHL hooldustööde eksamid.

Kuldreegelt on, et hooldada on odavam kui remontida.

Saemeistri esinduskeskus:

Aardla 25, Tartu

E-R 8-18 L 9-15

Tel. 7303480