SÄÄSTA 70€

Survepesur RE 130 PLUS I

Original price was: 509.00€.Current price is: 439.00€.

Laos

Tootekood: 49500114560 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Suure veehulga ja survega alumiiniumpumba, harjavaba induktsioonmootori, voolikurullil optimaalse pikkusega hästipainduva metallarüüsiga kummist tekstiilkattega survevooliku ja hea pesuvõimekusega pesur väga nõudlikule kodukasutajale kodusteks suuremateks puhastustöödeks. Pikk, keeratav, vooliku kiirühendusega ja mittelibiseva käepidemega pesupüstol võimaldab mugavalt tööd teha.

Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs) ehk pesudüüs raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ja reguleeritav pesuaineotsik paagiga. Pesuri transpordiks ja lihtsamaks hoiustamiseks on lukustatav teleskoopkäepide. Survevooliku hoiustamine voolikurullil ja düüside hoiustamine kaanega sahtlis. Elektrikaabel 5 meetrit, tõstmiseks on lisaks eeskäepide.

STIHLi pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta ehk imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugevaseinalist imuvoolikut ja filtriga põhjaklappi.

STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada pikk kasutusiga.

 

Survepesur RE 130 PLUS-le on lisavarustusena saadaval veefilter, auto šampoon CC100, puhastusained CP200/ CU100/ CB90, püstoli pikendus pesurile, pesuainedüüs vahustav, harja- ja düüsikomplekt, turbohari pesurile, imemiskomplekt pesurile, torude puhastuskomplektr pesurile, liiavapritsi komplekt pesurile, pinnapuhasti RA90 BAJONET kinnitusega ja kõrgsurvevooliku pikendus.

Lisainfo

Kaal 20 kg
Voolik

9 m, metallrüüsiga kumm tekstiilkattega voolikurullil

Imemisjõudlus

k.a. ilma trassisurveta ja imemiskõrgusega 1m

Võimsus (kW)

2,3

Veesurve (Bar)

150

Tööpinge (V)

230

Maksimaalne Veetemperatuur (C)

60

Veehulk (L)

400-500

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…