Kõrgsurve pesur HPS 650 RG

449.00

Kõrgsurve pesur HPS 650 RG

Laos

Tootekood: 2C1502804/ST1 Kategooria:

Kirjeldus

STIGA HPS 650 RG on 150-baarine külmavee kõrgsurve pesur, mis on mõeldud suuremahuliste alade töötamiseks tänu oma suurepärasele mugavusele ning oma lisakäepidemetele. Tänu oma suurtele kummist transpordi ratastele ja pehme puudutusega teleskoopkäepidemega on see projekteeritud väga stabiilseks, kergeks ja hõlpsalt liikumiseks. HPS 650 R on varustatud voolikurulliga ja aksessuaaride hoidjaga ning on optimaalne, et eemaldada pinnalt raskemat mustust, nagu aiapidamis masinadest,tööriistad, aedadelt, terrassidelt, siseõued ja treppidelt, linnautod, sõiduteed, puitosad, salong fassaadid ja palju muud. Selle suurepärased kvaliteedikomponendid tagavad pikaajalise elu.

Lisainfo

Voolik

12 M

Veesurve (Bar)

140-150

Maksimaalne Veetemperatuur (C)

50

Veehulk (L)

500-550

Mootor

2,8 kW elektrimootor

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

ESTO 3 makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
  • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda.

Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 3 makseviisi graafikule, siis teie ESTO 3 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 16.39 eurot on krediidi kulukuse määr 60.92%, kuumakse suurus 72.13 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 216.39 eurot.

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

Saada järelmaksu taotlus


Taotleja andmed


Kontaktandmed

KOOSTÖÖS INBANKS LIISINGUGA PAKUME FIRMADELE JA MUUDELE JURIIDILISTELE ISIKUTELE JÄRELMAKSU KASUTUSRENDINA!

  • Sissemakse alates 0%
  • Periood 1 – 5 aastat
  • Finantseeritav summa alates 800€
  • Kindlustus sisaldub kuumakses
  • Kiire ja lihtne protsess – võimalus jõuda lepinguni mõne tunni jooksul

Küsi personaalset pakkumist.