SÄÄSTA 200€

Stiga Tornado 7108 W

3,899.00

Külgväljaviskega murutraktoril Tornado 7108 W on kahe lõiketeraga vastupidav niidukorpus, laiusega 108 cm; kahesilindriline STIGA ST 650 TWIN mootor võimsusega 12,1  kW ; jalgpedaaliga juhitav hüdrostaatiline ülekanne. Akulaadija, multšikomplekt ja haagisekonks on müügil lisavarustusena.

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 2T1845481/ST2 Kategooriad: ,

Kirjeldus

STIGA MURUTRAKTOR TORNADO 7108 W- heade niiduomadustega võimas murutraktor!

Suuri külgväljaviskega traktoreid soovitame kasutada eeskätt suurte murualade niitmiseks, kus niite kogumine pole vajalik. Kogumist kompenseerib muru peenestamine ehk multšimine. Stiga murutraktoril Tornado 7108 W on suur ja tugev raam. Soovitusliku niiduala suurus on ca 7000 m².  Niidukõrguse reguleerimiseks on 7 positsiooni vahemikus 3 – 9 cm. 20” tagumised rattad on spetsiaalse rehvimustriga, mis aitavad pinnast õhutada. Töömugavust suurendavad kõrge seljatoega iste ja soft-grip materjaliga kaetud rool, mis tagab turvalise ja mugava haarde. Võimsad LED- esituled tagavad hea nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu).

Traktorite erinevad  LISASEADMED  võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt.  Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga.  Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisainfo

Kaal 274 kg
Mootor

Stiga ST 650 Twin 635 cc (kahesilindriline)

Võimsus (kW)

12,1 kW

Niidulaius

108 cm, tugevdatud terad

Niidukõrgus (mm)

30-90

Lõikesüsteem

Multšimine/külgväljavise

Terade lülitamine

Elektriliselt

Ülekanne

Hüdrostaatiline

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE