SÄÄSTA 120€

Stiga kogujaga murutraktor Combi 166

1,979.00

Laos

Tootekood: 2T0070481/ST2 Kategooria:

Kirjeldus

Endine Combi 1066 HQ

Murutraktor Combi 166 sobib väiksemate murualade hooldamiseks. Tegemist on ainulaadse murutraktoriga, mis on ülihea manööverdamisvõimega ja väikeste mõõtudega. Traktoril on ühesilindriline STIGA ST 250 ES mootor  koos elektrilise starteriga, töömahuga 214 cm³ ja võimsusega 3,6 kw. Traktori niidulaius on 66 cm. Sujuva ja turvalise sõidu tagab jalgpedaaliga juhitav hüdrostaatiline ajam. 

STIGA KOGUJAGA  MURUTRAKTOR  COMBI 166 – kompaktne ja ülihea manööverdusvõimega – ideaalne traktor iluaias töötamiseks!

Kogujaga murutraktor sobib neile, kes soovivad puhast ja kaunist murupinda, millelt on kokku kogutud kogu niidetud muru. Stiga kogujaga murutraktor Combi 166 sobib ideaalselt murualade niitmiseks keerulisema maasikudisainiga aedades, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Traktor on piisavalt kompaktne, et mahtuda läbi kitsaste vahede. Väike pöörderaadius muudab takistuste ümber manööverdamise lihtsaks. Tasub lausa kaaluda oma muruniiduki välja vahetamist just selle mudeli vastu…

Soovitusliku niiduala suurus on kuni 1500 m².  Niidukõrguse reguleerimiseks on 6 positsiooni vahemikus 3 – 7,6 cm. Vastavalt vajadusele ja hooajale saab valida erinevaid niidumeetodeid: niidet koguda, multšida ehk peenestada (kasutades kaasasolevat multšimis seadet) või külgväljaviset.  Traktori koguja maht on 150 liitrit. Kogujaga töötamisel tuleb arvestada, et lopsaka murukasvu perioodil on tööaeg mõnevõrra pikem, sest omajagu aega võtab koguja tühjendamine.  Kuid lisaks puhtale murule võib niidetud muru  koos muude biolagunevate aiajäätmetega ümber töödelda väärtuslikuks kompostiks ja taaskasutada oma aias.

Töömugavust tõstab ergonoomilise disainiga Classic iste. Istmel on turvalüliti, kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisainfo

Kaal 152 kg
Mootor

STIGA ST 250 ES 224cm² ühesilindriline

Mootori võimsus

3,6kW; 2450 rpm

Lõikelaius

66cm

Lõikesüsteem

Kogumine, multš, külgväljavise

Ülekanne

Hüdro

Terade lülitamine

Käsitsi, hoovaga

Koguja maht, L

150

Kütusepaagi maht (l)

3.8

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE