SÄÄSTA 36€

STIGA Akulumelabidas ST 300 AE KIT

369.00

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 2S1330108/ST1 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Stiga akulumelabidas on nutikas tööriist, mis võib asendada ka traditsioonilist lumelabidat. See sobib suurepäraselt väiksemate alade, näiteks avatud terrasside, kõnniteede, siseõuede, parkimiskoha või välistreppide puhastamiseks värskelt sadanud kuni 15 cm paksusest lumest.

  • Komplektis on üks aku (2 Ah-SBT 520 AE) ja akulaadija
  • Lumelabida töölaius on 30 cm
  • Lume puhumis/väljaviske suuna muutmine
  • Värske lume väljaviske kaugus ca 5 m
  • Orienteeruv tööaeg täislaetud akuga ca 19 min (ca 5 cm lume puhul)
  • Reguleeritav teleskoopvars

Stiga akulumelabidas ST 300 AE teeb lumekoristuse senisest kergemaks ja kiiremaks

Talvised ilmaolud toovad tavaliselt endaga kaasa vajaduse koristada lund. Kompaktse ja kerge STIGA lumelabida ST 300 AE- ga on see töö võimalik ära teha märksa kiiremini ja väiksema vaevaga kui käsitsi. Keskkonnasõbralik akutoitel lumelabidas saavutab maksimaalse töövõimsuse minimaalse müra ja vibratsiooniga ka madalatel temperatuuridel (kuni -20°). Teleskoopvars võimaldab labida kõrgust vastavalt oma eelistustele reguleerida. Töömugavuse suurendamiseks on teleskoopvarrel pehme kattega silmuskäepide, mille asendi saate omakorda sobivaks reguleerida. Komplektis on 2Ah aku, mis tuleb kinnitada akupessa ning seejärel seade ON/OFF nupust käivitada. Rootori katte peal asuva kollase kangi abil saab muuta lume väljaviske suunda. Tänu sellele võite akulumelabidaga töötada ukseavade, terrasside või piiride lähedal, ilma et peaksite kogemata puhuma lund oma terrassile või naabri aeda.

ST 300 AE akulumelabidale sobivad kõik STIGA E-Power 48V akud, mille mahutavus on 2Ah- SBT 520 AE, 4Ah- SBT 540AE ja 5Ah SBT 550AE. Kui olete omale juba varem mõne Stiga akuaiatööriista koos aku ja akulaadijaga ostnud, soovitame osta akulumelabida ilma akuta. Kui ostate lumelabida koos aku ja akulaadijaga, siis saate sama akut kasutada edaspidi mõne muu Stiga 500 ja 700 seeria aiatööriista toiteks.

Oluline praktiline soovitus: 

  1. Peale igat töökorda soovitame aku seadme küljest ära võtta ja viia sooja ja kuiva ruumi, vajadusel laadida. Tasub meeles pidada, et pooltühja aku jätmine miinuskraadide juurde vähendab oluliselt aku kasutusiga.
  2. Peale igat töökorda soovitame puhastada rootori ja väljaviskeava sinna kogunenud lumest.

Lisainfo

Kaal 14.5 kg
Mõõtmed 60 × 50 × 53 cm
Seadme tüüp

Üheastmeline

Töölaius (cm)

30

Töökõrgus (cm)

20

Rattad

Jalased

Rootori läbimõõt (cm)

15

Rootori tüüp

Plastik

Lume viskekaugus, ca m

1 kuni 5

Mootor

2,0Ah aku komplektis, 48V harjavaba 450W

Võimsus kW/ RPM

0,45kw

Veotüüp

Lükatav

Väljaviskesuunaja pööramine

Käsitsi

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE