Rohulõikur BC 450 HD

539.00

Laos

Tootekood: 281521003/21 Kategooria:

Kirjeldus

Stiga bensiinimootoriga rohulõikuril STIGA BC 450 HD on 48 cm³ (1,5 kW) neljataktiline Honda bensiinimootor, mis on vaikne ja väga kergesti käivitatav. Neljataktiline mootor tagab madalama emissiooni, madala vibratsiooni ja suure jõudluse, lisaks kütuse kokkuhoiu ja lihtsa hoolduse. Lõikur töötab puhta (ilma õlita) bensiiniga. Lõikuril on 43 cm lõikeläbimõõduga ja kahe jõhviga trimmipea Tap&Go, mis vabastab jõhvi kerge löögiga maapinnale. Lõikuri suurepärane kaalu ja jõu suhe tagab seadme optimaalse tasakaalustatuse. Võsalõikuril on T-kujuline käepide ja traksid, mis teevad seadmega töötamise ja selle suunamise/ juhtimise mugavaks. Komplekti kuuluv 255 mm 3H kolmehambaline tera sobib ideaalselt kõrgema heina niitmiseks.

Praktilised soovitused:

Lõikuriga töötamisel soovitame kindlasti kasutada pleksiklaasi või võrguga näomaski, libisemiskindlaid kaitsekindaid ja kõrvaklappe. Tööriided peaksid olema tugevast materjalist, et vastu keha lendav rohi, kivikesed vms ei vigastaks. Jalga soovitaks panna turvajalanõud või kummikud.

Soovitame kõiki tööriistu regulaarselt hooldada. Rohulõikuri reduktorit tuleb paar korda hooaja jooksul kontrollida ja vajadusel lisada määret. Iga töökorra järel tuleb lõikur rohust ja tolmust puhastada. Rohuketas ei tohi olla kõver, sest muidu tekib vibratsioon. Samuti tuleb jälgida, et see oleks terav. Ketast saab ka ise teritada, kuid soovitatav oleks seda teha töökojas.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga õli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisainfo

Kaal 8.2 kg
Mootor

48cm³ / 4takti HONDA

Võimsus (kW)

1,5

Käepide

T-Käepide

Toru läbimõõt (mm)

26

EASY Start

Jah

Trimmipea

Tap & Go

Tera

3 T rohutera

Kanderihmad

Traksid

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE