SÄÄSTA 30€

Rohulõikur BC 330 AB

239.00

Laos

Tootekood: 287121102/ST2 Kategooriad: ,

Kirjeldus

STIGA 2-taktilise bensiinimootoriga rohulõikur BC 330 AB

Stiga rohulõikuril BC 330 AB on 25,4 cm³ kahetaktiline bensiinimootor. Kompaktsel ja hästi tasakaalustatud lõikuril on kaheosaline ülekande toru (vars),tänu millele on seda mugavam transportida ja ruumisäästlikult hoiustada. Ergonoomiline T-kujuline käepide ja õlarihm muudavad lõikuri juhtimise kergemaks ja mugavamaks. Rohulõikuril on kaasas kahe jõhviga Bump&Work trimmipea, mis vabastab jõhvi kerge löögiga maapinnale ja 255 mm läbimõõduga metallist 3T rohutera, mis sobib ideaalselt raskema rohu ja heina lõikamiseks. Lõikediameeter 43 cm.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada Stiga 2-taktilise mootori õli segatuna kvaliteetse bensiiniga või spetsiaalset 2-taktilistele mootoritele mõeldud kasutusvalmis kütust.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisainfo

Kaal 6.8 kg
Mootor

25.4cm³

Võimsus (kW)

0,7

Poolitatav ülekanne

On

Käepide

T-Käepide

Toru läbimõõt (mm)

26 x 1,5

EASY Start

Jah

Trimmipea

Tap & Go

Tera

3 T rohutera

Kanderihmad

Traksid

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE