Rohulõikur BC 425 HD

409.00

Laos

Tootekood: 281221003/21 Kategooria:

Kirjeldus

STIGA rohulõikur BC 425 HD on 25 cm³ (0,72 kW) neljataktilise bensiinimootoriga, vaikne ja hõlpsasti käivitatav. Neljataktiline mootor tagab madala vibratsiooni ja suure jõudluse, lisaks kütuse kokkuhoiu ja lihtsa hoolduse. Lõikuri suurepärane kaalu ja jõu suhe tagab seadme optimaalse tasakaalustatuse. Rohulõikuril on T-kujuline käepide ja traksid, mis teeb seadme juhtimise mugavaks. BC 425 HD on 43 cm lõikelaiusega ja topeltpeaga Tap&Go, mis vabastab jõhvi kerge löögiga maapinnale. Komplekti kuuluv 255 mm 3T kolmehambaline tera sobib ideaalselt raskema rohu lõikamiseks.

Praktilised soovitused:

Lõikuriga töötamisel soovitame kindlasti kasutada pleksiklaasi või võrguga näomaski, libisemiskindlaid kaitsekindaid ja kõrvaklappe. Tööriided peaksid olema tugevast materjalist, et vastu keha lendav rohi, kivikesed vms ei vigastaks. Jalga soovitaks panna turvajalanõud või kummikud.

Soovitame kõiki tööriistu regulaarselt hooldada. Rohulõikuri reduktorit tuleb paar korda hooaja jooksul kontrollida ja vajadusel lisada määret. Iga töökorra järel tuleb lõikur rohust ja tolmust puhastada. Rohuketas ei tohi olla kõver, sest muidu tekib vibratsioon. Samuti tuleb jälgida, et see oleks terav. Ketast saab ka ise teritada, kuid soovitatav oleks seda teha töökojas.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga õli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisainfo

Kaal 7.12 kg
Mootor

25,4cm³ / 4takti HONDA

Võimsus (kW)

0,72

Käepide

T-Käepide

Toru läbimõõt (mm)

26

EASY Start

Jah

Trimmipea

Tap & Go

Tera

3 T rohutera

Kanderihmad

Rihm

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE