SÄÄSTA 70€

Oksa- ja aiajäätmete purustaja GHE 105

329.00

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 60070111175 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Hekseldab kõik peeneks: tükeldusmehhanismiga elektriline oksapurustaja.
Kõige peenemaks hekseldatud materjali saab elektrilise oksapurustajaga GE 105, sest see peenestab jämedamad ja peenemad oksad ning ka pehme materjali nagu puulehed või taimejäägid. Kasutamiseks on kaks täiteava, üks oksamaterjali ja teine pehme purustatava materjali jaoks.

Võimas ülekoormuskaitsega elektrimootor
Lai veermik stabiilsuse tagamiseks, suured rattad hõlpsaks transportimiseks
Kahe pöördnupuga turvalukk elektromehaanilise lukustusega veelgi suuremaks turvalisuseks
Terasüsteem Multi-Cut 103: multihaaramishammastega ketas, pööratav tükeldustera, tiiviktera ja alumiiniumist vastuterad
Ülitugevast POLYMERIST korpus, mis talub ka väga tugevaid lööke

Igal kevadel oleme jälle olukorras, kus on vaja lahti saada hunnikust puudelt lõigatud okstest. Kõige kasulikum on oksad purustada ning saadud hakmed põõsastele ja lillepeenardele multšiks kasutada. Ideaalne on segada oksapuru eelneval aastal kogutud murumultšiga ja saada nõndaviisi bioloogiline väetis. Suured oksahunnikud on kohe minevik, ei mingit põletamist ja säästame ka keskkonda. Tänapäevane oksapurustaja ei ole mõeldud ainult okstele, vaid sobib ka kõikidele aias purustamist vajavatele taimedele, mida saame kasutada kompostina.

Oksapurustaja valikul tasub uurida:
• kuidas on tagatud turvalisus. Oksapurustaja on ohtlik tööriist, mille puhul tuleb alati kasutada etteantud turvavarustust, igasugune masina puhastamine ja lahtitegemine peab olema tagatud turvalülititega.
• missuguseid terasid on oksapurustaja puhul kasutatud ja kuidas on tagatud oksa sissetõmme purustajasse. Jälgida tuleb, et terad ei oleks lihtsalt plekitükid, vaid valmistatud erimetallist, mis on töödeldud laseriga. Terasid peab saama teritada ja võimalikult kaua kasutada. Enne ostu tuleb uurida, kust on võimalik saada uued terad, kui terasid enam teritada ei saa, ehk kindlasti peab olema võimalus tulevikus uusi terasid osta ja vahetada. NB! Terad tuleb alati lasta vahetada spetsialistil.

Lisainfo

Kaal 22 kg
Mootor

2,5 kW elektrimootor 2800 p/min

Okstele läbimõõduga kuni (mm)

35

Lõikesüsteem

Multi-cut 103

Tööpinge (V)

230

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…