Mootorsaag MS 881

1,749.00

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 11240113036 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Väga mugav ja vastupidav maailma võimsam seeria tootmises olev kettsaag. Erk ja tõeliselt suure lõikevõimsusega saag. Professionaalseks kasutamiseks kõige karmimates tingimustes.

Eelkõige mõeldud LOGOSOLi kettsaeraamide jaoks, kuid ka väga jämedate ja kõva puiduga puude langetamiseks ja järkamiseks.

Saag on seadistatava õlipumbaga ja praktiliste lahendustega, nagu roostevabast terasest summuti, pika kasutuseaga tsüklon-eeleraldusega õhufiltrisüsteem ja kiirkinnitusega HD2 õhufilter, kiirkinnitustega mootorikate ning ketikaane külge kinnitatud kaanekinnitusmutrid ja 2-MIX mootoriga.

2-MIX mootoriga MS881-l on võrreldes eelmise mudeliga MS880-ga kuni 20% madalam kütusekulu ja kuni 50% väiksem heitgaasieraldus.

Mugavust lisavad STIHLi patenteeritud antivibratsioonisüsteem, dekompressiooniklapp kergemaks käivitamiseks ja ElastoStart starter tagasilöökide vähendamiseks käivitamisel ja kiirkinnitusega paagikorgid.

 

Sobivad 3002 kinnitusega juhtplaadid 404 1,6 mm ja saeketid 404 RM, RS, RMX 1,6 mm (saeketid valmistatakse ketirullidest). Võimalik kasutada kuni 150 cm juhtplaati.

 

HD2 Õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Lisainfo

Kaal 9.84 kg
Võimsus (kW)

6.4

Töömaht (cm³)

121.60

Mootor

2-MIX

STIHL ElastoStar

Jah

Dekompressioonklapp

Jah

Õhufilter

HD2 (PET)

STIHL Anti-vibratsioonisüsteem

Jah

Vibratsioon vasak/parem (m/s²)

8,9/8,9

Müratase rõhk/tugevus (dB)

118

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…