SÄÄSTA 45€

Infrapuna soojuskiirgur Veltron PREMIUM IRAS-RC 3kW

249.00

Laos

Tootekood: 4744784010737 Kategooria:

Kirjeldus

Selle toote energiatarbivus tunnis on vaid 0,39 eur (sis. võrguteenustasu, taastuvenergiatasu).

ULG küttekehaga infrapuna soojuskiirgur – tugev soojusefekt, hubane oranžikas valgustoon! – ultra low glare. Tänu laiemale soojust kiirgavale reflektorile soojendab kiirgur suurenemat ala. Elektriline terrassisoojendi sobib kasutamiseks õues koduterrassile, verandale ja restorani, kohviku terrassile tuulekasti nurkadesse või laua kohale. Sobib ka sisetingimustesse. Soojendil on 2 eri võimsusastet ja taimer, mida saab reguleerida kaugjuhitava puldiga. Soojendi sobib aastaringseks kasutamiseks.
Välitingimustes või jahedates sisetingimustes soovitame kohese ja meeldiva tulemuse saavutamiseks kasutada kiirgurit alates temperatuurist +10°C ning arvestada paigalduskaugusega kuni 2,5 m. Kõiki Veltron soojuskiirgureid võib paigaldada nii horisontaalselt kui vertikaalselt! Soojenditega on kaasas erinevaid kinnituskronsteine , et saate iseseisvalt käepäraste tööriistadega kinnitada seinale, katuse serva, tuulekasti külge või lakke. Osadel mudelitel on kaasas ka ketid, millega saab kiirgurit lakke riputada ja tuua seeläbi soojustugevus lähemale. Enamus meie kiirgureid saab kinnitada ka teisaldatavale jalale nii vertikaalselt kui horisontaalselt.
Soetades terrassisoojendi meie kauplusest või e-poest on Teil võimalus hiljem osta ka varuosi, nULG soojuselementi, mida on ise lihtne vahetada.

Dimmerdatav infrapuna soojendi terrasile

  • Lakke või seinale/tuulekastile kinnituv
  • ULG küttekehaga infrapuna soojuskiirgur (ULG 0,15lm/w/273Lux) – tugev soojusefekt, hubane oranžikas valgustoon! – ultra low glare
  • Kaugjuhtimispult
  • Digitaalne juhtimissüsteem taimeriga 1-24h
  • Reguleeritav võimsus (2 astet) 1500/3000 W
  • 25-30% effektiivsem kui tavalised halogeenpirnid
  • Komplektis reguleeritava kinnitused
  • Sobib nii sise- kui välitingimustesse
  • Alumiiniumist kaitsevõre, korpus alumiinium
  • IP54 niiskuskindel

Kasutuskohad

Koduterrass, veranda, restorani ja kohviku terrass, laua kohale, grillikotta, suvekööki, kodu, suvila, kohvik, terrassid, väliüritused

Lisainfo

Kaal 3.6 kg
Tootja

Veltron

Mudel

IRAS-RC3

Värv

Matt must

Soojendatav ala

26m²

Süsinik soojusallika kasutusiga

5000 tundi

Kaitse

10-16A

Küttevõimsus

3kW

Puldiga dimmerdatav

1,5-3kW

Paigaldus

Seinale, lakke kinnitatav

Toide

220-240V/50Hz

Kaugjuhtimispult

Jah

Toote mõõtmed

1045 x 85 x 150mm

Paki mõõtmed

155 x 90 x 1050mm

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE