Infrapuna soojuskiirgur Veltron PREMIUM IRAS-RC 2,5kW

184.00

Laos

Tootekood: 4744784010720 Kategooria:

Kirjeldus

Selle toote energiatarbivus tunnis on vaid 0,33 eur (sis. võrguteenustasu, taastuvenergiatasu).

Süsinikust küttekehaga infrapuna soojuskiirgu – soojenda ilma punaka valguseta! Tänu laiemale soojust kiirgavale reflektorile soojendab kiirgur suurenemat ala. Elektriline terrassisoojendi sobib kasutamiseks õues koduterrassile, verandale ja restorani, kohviku terrassile tuulekasti nurkadesse või laua kohale. Sobib ka sisetingimustesse. Soojendil on 2 eri võimsusastet ja taimer, mida saab reguleerida kaugjuhitava puldiga. Soojendi sobib aastaringseks kasutamiseks.
Välitingimustes või jahedates sisetingimustes soovitame kohese ja meeldiva tulemuse saavutamiseks kasutada kiirgurit alates temperatuurist +10°C ning arvestada paigalduskaugusega kuni 2,5 m. Kõiki Veltron soojuskiirgureid võib paigaldada nii horisontaalselt kui vertikaalselt! Soojenditega on kaasas erinevaid kinnituskronsteine , et saate iseseisvalt käepäraste tööriistadega kinnitada seinale, katuse serva, tuulekasti külge või lakke. Osadel mudelitel on kaasas ka ketid, millega saab kiirgurit lakke riputada ja tuua seeläbi soojustugevus lähemale. Enamus meie kiirgureid saab kinnitada ka teisaldatavale jalale nii vertikaalselt kui horisontaalselt.

Süsinikust küttekeha eelised: tekkiv soojus on pehmem kui halogeen küttekeha soojus. Samuti on lambi valgus oluliselt pehmem. Süsinikust küttekeha eluiga on ka mõnevõrra pikem võrreldes teiste küttekehadega.
Soetades terrassisoojendi meie kauplusest või e-poest on Teil võimalus hiljem osta ka varuosi, süsinikust soojuselementi, mida on ise lihtne vahetada.

Dimmerdatav infrapuna soojendi terrasile

  • Lakke või seinale/tuulekastile kinnituv
  • Süsinikust küttekeha
  • Kaugjuhtimispult
  • Digitaalne juhtimissüsteem taimeriga 1-24h
  • Reguleeritav võimsus (2 astet) 1250/2500 W
  • Komplektis reguleeritava kinnitused
  • Sobib nii sise- kui välitingimustesse
  • Alumiiniumist kaitsevõre, korpus alumiinium
  • IP54 niiskuskindel

Kasutuskohad

Koduterrass, veranda, restorani ja kohviku terrass, laua kohale, grillikotta, suvekööki, kodu, suvila, kohvik, terrassid, väliüritused

Lisainfo

Kaal 2.6 kg
Tootja

Veltron

Mudel

IRAS-RC2,5

Värv

Matt must

Soojendatav ala

16m²

Süsinik soojusallika kasutusiga

7000 tundi

Kaitse

10A

Küttevõimsus

2,5kW

Puldiga dimmerdatav

1,25-2,5kW

Paigaldus

Seinale, lakke kinnitatav

Toide

220-240V/50Hz

Kaugjuhtimispult

Jah

Toote mõõtmed

740 x 85 x 150 mm

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE