Akukettsaag EGO CS1410E 56V KOMPLEKT

459.00

Laos

Tootekood: CS1411E Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Uuenduskuuri läbinud EGO 35cm juhtplaadiga kettsae komplekti kuulub 2.5Ah aku ja standardlaadija. Tööriistavabad õlipaagikork ja kiirketipingutus teevad CS1410E kasutamise ja ülalpidamise lihtsamaks. Märkimisväärselt suurenenud ketikiirus 20m/s aitab Teil töötada kiiremini ja efektiivsemalt. Perfektne abimees oksade ja kuni 35cm läbimõõduga palkide lõikamiseks. Kettsaag ühildub EGO 56V ARC Lithium akudega ning pakub Teile silmapaistvat võimsust ja kauakestvat tööaega.

 

Tööajad:

2,5 Ah aku – kuni 130 lõiget

4 Ah aku – kuni 220 lõiget

5,0 Ah aku – kuni 300 lõiget

6,0 Ah aku – kuni 330 lõiget

7,5 Ah aku – kuni 450 lõiget

10 Ah aku – kuni 600 lõiget

12 Ah aku – kuni 720 lõiget

 

KOMPLEKTIS:

2,5Ah aku ja standardlaadija,
14” juhtplaat ja saekett.

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Lisainfo

Kaal 10.2 kg
Juhtplaadi pikkus (cm)

35

Mootor

Harjavaba

Keti kiirus (m/s)

20

Ketipingutussüsteem

Tööriistavaba

Komplektis

2,5Ah aku ja standardlaadija,
14” juhtplaat ja saekett.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…