Nõuanded

VANA UUEKS KAMPAANIA!

Kas vana muruniiduk tossab ja vibreerib, trimmer ei taha just siis käivituda, kui rohi on põlvini? Või on vanast rondist lihtsalt kõrini ja tahaks midagi uuemat, kergemat ehk akutoitel? Oled juba ammu mõelnud robotniiduki või uue murutraktori peale, aga vana traktor vedeleb kuuris? Pole probleemi – Saemeistril on lahendus!

Too ükskõik milline vana seade – võib olla ka mittetoimiv – ja saa uue seadme ostult 15% hinnasoodustust seadme tavahinnast. Kuidas see täpsemalt toimib ja milliseid seadmeid vastu võtame?

  • Vastu võtame kõikide tootjate seadmeid. Võib olla ka toimiv, kuid ei pea, aga peaks olema täiskomplektne.
  • Kui soovid osta näiteks trimmerit või võsalõikurit (vahet ei ole kas akutoitel või bensiinimootoriga), siis sobib ükskõik milline vana murutrimmer või võsalõikur. Sama ka muruniidukite puhul.
  • Kui soovid osta murutraktorit või robotniidukit – siis saad tuua näiteks vana murutraktori ja vahetada see uue robotniiduki vastu, või vana robotniiduk hoopis uue murutraktori vastu. Samuti ka traktor traktori ja robot roboti vastu – valik on Sinu!
  • Võid tuua ka oma vana akupanga ja vahetada see välja meie võimsa EGO Power+ Nexus akupanga vastu!
  • Pakkumine kehtib KOGU Saemeistri tootevalikule, kuid ei laiene STIHL Compact seeria kampaaniatoodetel, millel on tasuta lisaaku kingituseks kaasas ja STIHL PRO-akuseeria kampaaniakomplektidele. Hinnasoodustus arvutatakse toote tavahinnast.
  • Kui soovid e-poest osta, siis saada meile oma vana seade pakiautomaati (Aardla Selver Tartu tel. 53441790) või kulleriga (Aardla 25, 50110, Tartu tel. 53441790) ja saadame Sulle personaalse sooduskoodi ja uue seadme tasuta koju!

Vana uueks kampaania kehtib kuni 31. august 2024! Viska oma vana seade autosse või haagisesse ja tule meile külla Aardla 25, Tartusse.