Waterwheel voolikukäru M 1/2″(13mm) 20m

125.05

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 151016 Kategooria:

Kirjeldus

Kastmisvoolik Waterwheel on kaasaegse disainiga ratastega kastmisvoolik, mis sobib kasutamiseks nii aia- kui majapidamistöödes.  Saate mugavalt kasta lilli ja taimi aias või terrassil,  aga pesta ka autot, jalgratast, aiatööriistu, aiamööblit vms. Voolikurullil on reguleeritav käepide, suured rattad  ja 1,5+20 m vastupidavat 13mm voolikut. Kastmisvooliku käepärane tarvikute laegas sisaldab reguleeritavat kastmispüstolit, kraaniliitmikku ja pihustituge – kõik, mida alustamiseks vaja!

Fiskarsi kastmisvooliku komplektid on just kui uue ajastu algus aia kastmisel! Enam pole vaja mässata vooliku lahti ja kokku kerimisega või vaevata pead kuidas ja kus voolikut hoiustada.  Fiskarsi insenerid on lahendanud need probleemid ja loonud mugava ja nutika kastmisvooliku käru.  Kastmisvooliku saate paigutada vee väljavõtukohast kuni 1,5m kaugusele. Võite hoida seda nii horisontaal- kui vertikaalasendis. Reguleeritava kõrgusega käepide ja suured rattad muudavad voolikurulli vedamise tavapärasest kergemaks ja mugavamaks. Teie käsutuses on kuni 20 m 13mm läbimõõduga vastupidavat voolikut, mida saate lahti kerida just nii palju kui vaja. Vooliku kokku kerimine toimub käsitsi. Voolikurulli välisküljel on väike hoiulaegas, kus on üks reguleeritav kastmispüstol, kraaniliitmik ja pihustitugi kastmispüstolile – kõik alustamiseks vajalik!

Kuigi kvaliteetne voolik on ilmastikukindel, soovitame kindlasti kontrollida, et kastmissüsteemi ei jääks talvisel ajal vett.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE