SÄÄSTA 300€

Võsalõikur FS 411 C-EM

799.00

Komplektis kolmiknuga 300-3 ja lisana trimmipea Autocut 46-2 + trimmikaitse.

Hea talupidaja võsalõikur!

Laos

Tootekood: 41472000370 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Võimas ja jõuline võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks või suuremateks töödeks talupidamises. ErgoStart’i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. STIHL FS 411 C-EM-il on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus karburaatorit käsitsi reguleerida. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Uus tooreklapisüsteem muudab käivitusprotsessi lihtsaks ja mugavaks ning on kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soekäivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ja see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi mugavamaks.

 

Komplektis: Kolmiknuga 300-3 ja universaalsed ADVANCE kandetraksid.

Lisavarustus: Trimmipea AUTOCUT 46-2 + trimmikaitse, trimmitamiilid 2,7-3,0mm, saeketas 225mm, saekettakaitse 225mm, kettakaitse, teritusvahend saeketta teritamiseks 5,5mm, räsaja, seguõlid, kanistrid, isikukaitsevahendid, hoolduskomplekt ja uus trimmikaitse 520mm lõikediameetriga jpm.

Lisainfo

Kaal 8.5 kg
Tööorgan

Kolmiknuga

Kubatuur (cm3)

41.6

Mootor

2-MIX

Võimsus (kW)

2

Lisavarustuses

Saeketas, Trimmipea

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…