Kombimootor KM 94 R

549.00

Üks masin nii heki kui muru jaoks!

Laos

Tootekood: 41492000089 Kategooria:

Kirjeldus

Kerge ja võimas STIHLi Kombimootor professionaalseks kasutamiseks.

Kombimootori eelis tuleb eelkõige välja selles, et saate ühe mootoriga ära teha kuute erinevat tüüpi tööd. Aga mootor, mida hooldama, tankima ja puhastama peate on ainult üks.

Igas suuremas majapidamises on vajalikud niitmistööd, heki pügamine ja puuokste lõikamine, seega kui teil on selline majapidamine, siis kombimootor ja selle tarvikud võiksid olla just teie majapidamises suurteks abilisteks.

Kombimootorile saab osta järgnevad lisatarvikud:

Trimmerdamisotsik – kas trimmipea 25-2 Autocut või 2-teraline metallist lõikenuga
Hekipügemisotsik – antud otsikuga on võimalik kõrgete hekkide lõikamine väga mugavalt, lõiketera lõikeasend on muudetav 135 kraadi.
Saeotsik – mis on mõeldud kõrgel asuvate puuokste lõikamiseks. Lisana on võimalik osta varrepikendus 1 m.
Mullafrees – väikeste peenarde kobestamiseks
Äärelõikur – muruäärte sirgeks lõikamiseks
Hari – ideaalne koristusari ka suurematele mustustele.

2-teraline lõikenuga – võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist

AutoCut C 25-2 trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

STIHL hekipügajate terad – on välja lõigatud spetsiaalse laserlõike meetodil (ei ole stantsitud). See annab terale olulise eelise pika eluea ja teravuse säilimise näol.

STIHLi hekipügajad

Stihli hekilõikurid on nii pargi- kui ka koduaiahekkide hooldamise ideaalsed partnerid. Stihli hekilõikurid on toodetud selliselt, et kasutamine oleks võimalikult mugav ning ka töötulemus parim. Hekilõikurite terad on näide Šveitsi täpsest disainist,
neid toodetakse STIHLi ketitehases, mis asub Šveitsis Wili linnas. Antivibratsioonisüsteem kaitseb kasutajat töö ajal. Lühidalt: tipptasemel tehnoloogia, mille abil on võimalik tihedaid, pikki ja kõrgeid hekke väga täpselt lõigata.

 

 

Lisainfo

Kaal 4.5 kg
Tööorgan

Lisatarvikuna

Kubatuur (cm3)

24.1

Mootor

2-MIX

Võimsus (kW)

0.9

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE