SÄÄSTA 80€

Rohulõikur FSA 90 PRO

369.00

Kerge ja vaikne trimmer niitmistöödeks müratundlikes piirkondades nagu näiteks koolid, haiglad, lasteaiad jne.

Laos

Tootekood: 48632000083 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Väga kerge, vaikne ja ainulaadne akutoitel töötav Trimmer, mis on varustatud trimmipeaga AutoCut C 25-2 nailonjõhviga 2,4mm ning lisavarustusena on võimalik kasutada lõikenuga. Jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda. Sobib suurepäraselt harvendusraieks aedades ja töötamiseks müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja lasteaiad.

Tööaeg vastavalt STIHL akule ja lõikekarnituurile:

  • AP 200 tamiiliga ~ 20min ja rohunoaga ~ 30min
  • AP 300 tamiiliga ~ 30min ja rohunoaga ~ 45min
  • AP 300s tamiiliga ~ 37min ja rohunoaga ~ 56min
  • AR 2000 tamiiliga ~ 150min ja rohunoaga ~ 220min

 

ECOSPEED pööretepiirajaga kasutusfunktsioon- kiiruse reguleerimine vastavalt vajadusele. Näiteks: Murunoaga lõigates on võimalik vähendada kivide lendumise ohtu. Madal vibratsioon.

Võimsad seadmed harjadeta EC elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust
Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Puhas ja vaikne
Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.

Üks aku kõige jaoks
Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal.

NB! aku ja laadija lisavarustuses!

Lisainfo

Kaal 3.2 kg

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…