SÄÄSTA 100€

Pinnasepuur BT 131

999.00

STIHL pinnasepuuridel on mitmeid lisavarustusi saadaval:
Pinnasepuurid mõõtudes 20, 60, 90, 120, 150, 200mm
Taimeistutuspuur spiraalse kujuga 150 mm
Taimeistutuspuur rombikujuline 260 mm
Trellipadrun – nt. kasutamisel segu segamisel
Puuripikendus 250, 450 mm

Laos

Tootekood: 43130112120 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Üheinimese pinnasepuur, mis on varustatud QuiskStop kiirpiduriga, see kaitseb kasutajat löökide ja väänamise eest. Sobib mitmesuguste maastikukujundus- ja tee-ehitustööde jaoks Aega- ja jõudusäästev pinnase- ja taimeaukude puurimine ning mullaproovide võtmine. Varustatud raami tugipolstriga suurema kasutusmugavuse tagamiseks.
Ainuke ühemehe puur turul, millega tohib pinnast puurida, kuna ainult sellel seadmel on STIHL poolt patenteeritud puuripidur, mis kaitseb kasutajat tagasilöögi eest! Sobilik kasutamiseks aiaposti aukude puurimisel, taimede istutuspuurina, jääpuurina, segu segamisel või muul sarnasel otstarbel.

Lisavarustusena saadaolevatel puuridel on võimalus vahetada nii puuripead kui ka puuriterasid. See hoiab kulud madalad ning annab eelise mitmete konkurentide ees.

Ergonoomiline käepide:
Käepideme kuju muudab töötamise mugavaks igas asendis

Automaatne puuripidur:
Rakendub automaatselt vastu kivi või juurikat puurides tekkiva tagasilöögi korral. See tagab selle, et puur ei vääna kasutaja käsi ja ei tekita ohtu kasutajale. Kui puuripidurit ei ole (jääpuurid), siis pinnase puurimine on keelatud, kuna see võib tekitada kasutajale tõsiseid vigastusi

STIHL antivibratsioonisüsteem:
STIHL antivibratsioonipukside ja -vedrudega varustatud ketaslõikuritel kandub oluliselt vähem mootori- ja puurimisvibratsiooni kasutaja kätele. See võimaldab pikemaid tööpäevasid ja vähem väsitavamaid lõikeid

Pikaealine filtrisüsteem:
Annab õhufiltrile pikaa eluea (oleneb seadme kasutuskeskkonnast) ja vähendab filtri regulaarset puhastamisvajadust

Kütusepump:Tagab kerge käivituse

Lisainfo

Kaal 9.9 kg
Võimsus (kW)

1,4

Kubatuur (cm3)

36.3

Mootor

4-MIX

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE