SÄÄSTA 70€

Muruõhutaja RLE 240, elektriline

Original price was: 199.00€.Current price is: 129.00€.

Muruõhutaja annab murule uue hingamise

Ilusa muru saladus!

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 62910115615 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Värskenduskuur teie murule: elektrimootoriga muruõhutaja.

STIHLi aeraator hoolitseb selle eest, et teie murupinnad saaksid kõike, mida vajavad: õhku, vett ja toitaineid tihedaks kasvuks ja mahlakaks roheluseks. Aeraatoriga töötmisel eemaldatakse murust umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja väga levinud muruvilt. Murukamarasse tehakse vertikaalsed sisselõiked, et seda korralikult õhutada ja et toitained jõuaksid juurteni.

STIHLi aeraator eemaldab püsivalt murust sambla, muruvildi, vana niidetud rohu ja umbrohu. Maapind saab nii rohkem õhku, paraneb muru juurestiku varustamine vee ja toitainetega. Töösügavust saab reguleerida juhtraual asetseva praktilise pöördkäepideme abil, ilma et peaks kummarduma. Lihtsad ja pikkilõikemustriga rattad ees 140mm ja taga 170mm võimaldavad lihtsalt manööverdada. Tänu kokkupööratavale juhtrauale saab aeraatori ruumisäästlikult hoiule panna. Kogumiskorv mahutavusega 50 liitrit niidetud rohu kokkukogumiseks.

Lõikesügavuse reguleerimine tsentraalne 7,5mm-9,5mm
Kokkupööratav juhtraud
Kandesang
Tugev polümeerkorpus
Tööorgan muruõhutaja 20 teraga ja murureha

Lisainfo

Kaal 16 kg
Tööorgan

Õhutusrull 20 teraga ja murureharull piidega

Lõikelaius(cm)

34

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE