SÄÄSTA 100€

Mullafrees MH 560

799.00

Laos

Tootekood: 62410113943 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kõik pinnad vabalt kontrolli all: STIHLi mullafreesid
STIHLi uuendusliku mullafreesiga edeneb pindade töötlemine palju hõlpsamalt ja paremate tulemustega. Tugevad seadmed on jõusäästlikud, lihtsad käsitseda ja tõhusad oma töös – tänu stabiilsele konstruktsioonile, tugevatele komponentidele ja täpselt seadistatud tööorganitele. Paljude detailide osas on seadmeid mitmetes katsetustes piinliku täpsusega läbi ja lõhki kontrollitud.

Tagurpidikäiguga MH 560 saab tänu kompaktsele ja kitsaks seadistatavale konstruktsioonile suurepäraselt manööverdada. MH 560 töölaiusega 60 cm töötleb optimaalseid pindasid tähelepanuväärse kiirusega.
Suurte jõudude ülekandmiseks on tugevdatud jõuülekandesüsteemi rihmasid, hammasrattaid ja laagreid ning paigaldatud lisakuullaagrid. Mudeli MH 560 puhul saab lisa terade lisamiseol töölaiust suurendada 85 cm-le. Erilised vibratsioonivastased elemendid säästavad lihaseid ja liigeseid ning praktiliste lisatarvikute valik muudab STIHLi mullafreesid eriti mitmekülgseks.

Juhthoob edaspidija tagurpidikäigu jaoks
Kokkupööratav juhtraud, reguleeritav kõrguses ja küljesuunas. 3 astmes reguleeritava kõrgusega juhtraud – mugavalt ja hõlpsalt ühe käega lukustatav, sobiv seadistus igale kasvule ja igasugustele maapinnatingimustele.
Ülitugev vaikne mootor OHV konstruktsiooniga Tugev katteplekk kahekordse seinaga plastkaitsekatetega
Spetsiaalsed freesterad kohandatud freesimisjärjestusega. Lihtsalt eemaldatavad taimekaitsekettad
Tugev veermik tagasuunas – optimaalne transpordiasend

Lisainfo

Kaal 41 kg
Lõikelaius (mm)

600

Töösügavus (mm)

320

Võimsus (kW)

2,3

Mootor

KOHLER XT-675 OHV SC

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…