SÄÄSTA 150€

Mootorsaag Stihl MS 500i

1,249.00

Tõeline profi mootorsaag!

Laos

Tootekood: 11470113000 Kategooria:

Kirjeldus

Professionaalne mootorsaag parima võimsuse ja kaalu suhtega.
Maailma esimene kettsaag, millel kasutatakse sissepritsetehnoloogiat.

Kerge ja täiuslik konstruktsioon, sportlik disain, võimas ja suurepärase digitaalse kiirendusega usaldusväärne mootorsaag ~80cmᵌ mahuklassis.
2-MIX mootoriga, mis tagab kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse kui tavalised 2T mootoritega mootorsaed.
Täiendavate funktsioonide hulka kuulub pika kasutuseaga õhufiltrisüsteem tsüklon-eeleraldusega,
STIHLi professionaalne vibratsioonivastane süsteem sujuva töö ja optimaalse käsitsemise tagamiseks ning reguleeritav kaheastmeline õlipump. Ideaalne keskmiselt tugeva puiduga töötamiseks.

ElastoStart starterikäepide, kiirkinnitusega paagikorgid, eeleraldusega õhufiltrisüsteem koos STIHL´i poolt patendeeritud HD2 õhufiltriga, 2-MIX mootor, kiirkinnitustega mootorikate, ketikaanel kinnituvad mutrid ja reguleeritav õlipump.

HD2 õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav õhufilter. Sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske jne) ja on puhastatav. Tänu erilisele materjalile on vett ja õli hülgav

STIHL 2-MIX®

2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini.

Võimalik kasutada kuni 90 cm juhtplaati.

NB! Komplekt ei sisalda juhtplaati ja saeketti!

 

Lisainfo

Kaal 6.2 kg
Juhtplaadi pikkus (cm)

Ei kuulu komplekti

Kett

Ei kuulu komplekti

Kubatuur (cm3)

79,2

Mootor

2-MIX 1-4 kanalitehnoloogia M-tronic sissepritse

Võimsus (kW)

5,0

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…