Betoonilõikur GS 461 ilma juhtplaadi ja ketita

1,899.00

Laos

Tootekood: 42520116300 Kategooria:

Kirjeldus

Käsitsetav nagu kettsaag, kuid omab ketaslõikuri võimsust – GS 461 betoonilõikur STIHLilt.

See sobib ideaalselt betooni, müüride, betoontorude ja tugevast malmist torude lõikamiseks. Kuid tõeliselt eristab seda tööriista kõikidest teistest selle muljetavaldav lõikesügavus, väga hea võimsuse/kaalu suhe ja täpsete nurkade lõikamise võimalus. Juhtplaat sobib tööriistaga perfektselt ja sel on ettepoole suunatud düüsid, mis varustavad ketti veega. Spetsiaalne betoonilõikuri teemantkett muundab mootorivõimsuse esmaklassiliseks lõikejõudluseks.

STHILi betoonilõikuriga saab isegi suuri avasid lõigata tõhusalt ja täpselt, mistõttu see täiendab ideaalselt klassikalist ketaslõikurit. See sobib täiuslikult näiteks nurkade lõikamiseks. Esmalt tehakse eellõikamine (läbilõikamine) betoonilõikuriga. Seejärel tehakse pikad ja sirged lõiked ketaslõikuri abil.

Veeühendusliitmik paikneb tööriistal ja see on üles tõstetud nurga all, et muuta tööriista ühendamist veega lihtsamaks. Vesi tõkestab tolmu tekkimist ning jahutab ja puhastab juhtplaati ja ketti. Vastupidav õhufiltrisüsteem HD2 filtri ja lisafiltriga püüab kinni isegi väikseimad osakesed ja takistab tolmu tungimist tööriista sisse. See kaitseb mootorit kulumise eest, nii et tööriist ei vaja sagedast hooldamist.

Mudelil STIHL GS 461 on moodne, vähese heitgaasieraldusega STIHLi 2-MIX mootor. Sõltuvalt teie seadme kasutusviisist kulutavad 2-MIX mootorid kuni 20% vähem kütust võrreldes STIHLi sama jõudlusklassi 2-taktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. 2-MIX mootor tagab ka suurepärase jõudluse ja suure pööretearvu laial pööreteskaalal. Betoonilõikuri teemantketil, 36 GBM, on eelteritatud teemanditükid, et rakendada tippjõudlust esimesest lõikest peale.

Lisavarustus: Teemantkett 36 GBM betoonilõikurile GS 461 ja Juhtplaat 3/8 1,6 40 cm GS 461 STRONG

Lisainfo

Kaal 7.6 kg
Võimsus (kW)

4,30

Töömaht (cm³)

76,50

Max. Lõikesügavus (mm)

400

Veeühenduse valmidus

Jah

Dekompressioonklapp

Jah

Kütusepump

Jah

Õhufilter

HD2 (PET)

Anti-vibratsioonisüsteem

Jah

Vibratsioon vasak/parem (m/s²)

4,5/4,0

Müratase rõhk/tugevus (dB)

105/115

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE