SÄÄSTA 100€

Akutoitega muruniiduk RMA 443 C PRO

399.00

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 63380111401 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Uuenduslik, keskkonnasõbralik ja puhas: see kehtib kõikide STIHLi akuseadmete kohta, sest need töötavad vaikselt, heitgaasideta ja tülika kaablita. STIHLi välja töötatud EC harjavaba elektrimootor töötab energiasäästlikult ja peaaegu kulumatult. Nii kasutatakse AP Pro 36-voldise liitiumioonaku võimsus optimaalselt ära ja rakendatakse muljetavaldava võimsuse saavutamiseks. Mobiilne. Vaikne. Võimas.
Sobib nõudlikele kodukasutajatele kes otsivad lihtsat, kuid väga funktsionaalset ning töökindlat akutoodet. Automaatne ECO-Mode süsteem väljalülitamise võimalusega, mis automaatelt võtab pöördeid vähemaks, kui murukasv on väiksem mis omakorda võimaldab rohkem muru niita. Tugev ja UV kindel polümeer niidukorpus. Rattad esimesed 180mm ja tagumised 200mm topelt kuullaagritega.
Kerge muruniitmine: 4. seeria muruniidukid.Suureks abiks väikestel murupindadel on 4. seeria muruniidukid. Kerge ja kompaktse ehitusega on need väga head manööverdajad ja niidavad muru ka kitsastes kohtades – tänu oma elektrimootoritele alati vaikselt ja heitgaasivabalt. Uuenduslik mugavuse lisapluss on akuajamiga mudelil, kuna see võib aias täiesti vabalt liikuda, sõltumata pistikupesast ja kaablist. C-mudelil on lisaks ka eksklusiivne kahe kõrguseline alumiiniumist mugav ühepoolne juhtraud eriti mugavaks 55L kogumiskorvi tühjendamiseks ja transportimiseks.

4. seeria kokkuvõtlikult:

■ ideaalne väiksematele murupindadele
■ vaiksed, heitgaasivabad, vähest hooldust vajavad
■ akuga mudel täielikuks liikumisvabaduseks
■ väike mass, lihtne käsitsus

Tööaeg vastavalt STIHL akule:

  • AP 200 ~ 350m2,
  • AP 300 ~ 500m2,
  • AP 300s ~ 619m2

 

Vähese vaevaga puhas lõige: 4. seeria akuga niidukid. Eriti hea manööverdusvõimega. Akupesasid on kaks: 1 on tööpesa ja teine on teise aku transportimiseks. Niitmiskõrgust saab keskselt reguleerida kuude astmesse. Mugav ühepoolne juhtraud muudab muruhoolduse mugavaks tegevuseks. Multsimis võimalus on tänu AMK 043 komplektile kus on kaheosaline niidutera.

 

Lisainfo

Kaal 21 kg
Niidulaius (cm)

41

Niidukõrgus (mm)

25-75

Kogumiskast (l)

55

Niidukõrguse reguleerimine

Tsentraalne

Lõikesüsteem

Kogumine/tahavise, multšimine lisavarustusena

Lisavarustuses

Aku ja laadija

Tööpinge (V)

36

Võimsus (kW)

1,0

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE