Aku EGO 4 Ah

249.00

EGO POWER+ 56V 4Ah 1P 224Wh aku. Sobib kõikidele EGO POWER+ tööriistadele.

Laos

Tootekood: BA2240T Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Laadimisaeg kiirlaadijaga 30 min, tavalaadijaga 80 min.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

EGO Power+ 5Ah akule kehtib toote registreerides pikendatud garantii eraisikule 36 kuud ja profikasutajale 24 kuud.

Pikendatud garantii saamiseks registreerige oma aku siinhttps://egopowerplus.ee/user-login

Lisainfo

Kaal 0.98 kg

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE