Waterwheel voolikukäru automaatne XL 1/2″ 27m

228.00

Laos

Tootekood: 151061 Kategooria:

Kirjeldus

Kastmisvoolik Waterwheel XL on soliidse disainiga kastmiskohver, mis teeb terrassi- ja aiataimede kastmise kiireks ja mugavaks. Voolikukohvris on 7+20 m vastupidavat 13 mm 1/2″ voolikut, üks kastmispüstol ja kraaniliitmik.

Fiskarsi kastmisvooliku komplekt on just kui uue ajastu algus aia kastmisel! Enam pole vaja mässata vooliku lahti ja kokku kerimisega või vaevata pead kuidas ja kus voolikut hoiustada. Fiskarsi insenerid on lahendanud need probleemid ja loonud mugava ja nutika kastmiskohvri. Kastmiskohvri saate paigutada vee väljavõtukohast kuni 7 m kaugusele. Võite hoida seda horisontaalasendis terrassil või murul. Kastmiskohvril on mugav väljatõmmatav käepide ja rattad, et seda oleks kergem vedada ühest kohast teise. Teie käsutuses on kuni 20 m 13mm läbimõõduga vastupidavat voolikut, mida saate välja kerida täpselt nii palju kui teile vajalik. Vooliku kokku kerimine on automaatne. Selleks et voolik ei keriks ennast automaatselt tagasi, tehke üks järsem tõmbeliigutus, mis aitab vooliku automaatselt fikseerida. Kokku kerimise alustamiseks tehke uuesti järsem tõmbeliigutus ja voolik jookseb automaatselt kohvrisse. 360-kraadine pöörlemisfunktsioon võimaldab eriti mugavalt kasta just lühemalt väljakeritud voolikuga, näiteks taimi terrassil. Kastmiskohvri peal on väike hoiulaegas, kus on üks reguleeritav kastmispüstol ja mitmekeermega kraaniliitmik – kõik alustamiseks vajalik!

Kuigi kvaliteetne voolik on ilmastikukindel, soovitame kindlasti kontrollida, et kastmissüsteemidesse ei jääks talvisel ajal vett.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE