Waterwheel Solid vooliku kpl. M 1/2″(13mm) 21,5m

89.00

Laos

Tootekood: 151188 Kategooria:

Kirjeldus

Taskukohase hinnaga Fiskars Solid Waterwheel M kastmisvoolik.  Vastupidavast materjalist voolik läbimõõduga 13 mm 1/2″, pikkusega 1,5m+20m. Komplektis on üks kastmispüstol ja kraaniliitmik. Kõik vajalik hõlpsaks kastmiseks!

Kastmisvooliku saate paigutada vee väljavõtukohast kuni 1,5 m kaugusele. Võite hoida seda horisontaalasendis terrassil või murul, aga saate selle mugavalt kinnitada ka majaseinale. Voolikurulli kompaktne suurus muudab selle liigutamise lihtsaks. Teie käsutuses on kuni 20m 13mm läbimõõduga vastupidavat voolikut. Vooliku kokku ja lahti kerimine toimub käsitsi. Voolikurulli välisküljel on tarvikutelaegas, kus saab hoida kastmisotsikut ja mitmekeermega kraaniliitmikut. Komplekt ei sisalda seinakinnitust.

Kuigi kvaliteetne voolik on ilmastikukindel, soovitame kindlasti kontrollida, et kastmissüsteemi ei jääks talvisel ajal vett.

SOLID AIATÖÖRIISTAD

Fiskars SOLID-seeria universaalsed aiatööriistad on loodud kestma. Nende ajatu disain ja kvaliteetne materjal kindlustavad teile vastupidavad ja kasutajasõbralikud aiatööriistad pikkadeks aastateks. Tootevalikust leiate tööriistu paljude tööde tegemiseks õues ja aias. Olenemata sellest, kas pühite õue, hoolitsete muru ja taimede eest või harite maad, teevad need aiatööriistad oma tööd tõhusalt ja usaldusväärselt.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE