SÄÄSTA 200€

Võsalõikur FS 561 C-EM

1,349.00

Professionaalseks kasutamiseks maastikuhoolduses.

Laos

Tootekood: 41482000146 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kõige võimsam võsasaag professionaalseteks metsakasvatustöödeks. Jämedam võllitoru tagab seadme parema vastupidavuse rasketes tööoludes. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel. Seadme “leistangi” kuju on mõeldud võsa lõikamiseks. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust. ErgoStart starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. STIHL FS 561 C-EM-il on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

Komplektis saeketas läbimõõduga 225 mm, saekettakaitse 225mm ja kandetraksid ADVANCE Plus.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis tuvastab õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Lisavarustus: teritusvahend saeketta teritamiseks 5,5mm ümarviiliga, räsaja, seguõlid, kanistrid, isikukaitsevahendid, hoolduskomplekt, trimmipea Autocut 56-2 ja trimmikaitse 560mm, kolmiknug 350mm ja kolmiknoa trimmikaitse ning uus 250mm saeketas ja saekettakaitse, kandetraksid ADVANCE X-Treem jpm.

Lisainfo

Kaal 10.2 kg
Mootor

2-MIX

Kubatuur (cm3)

57.1

Võimsus (kW)

2.8

Tööorgan

Saeketas

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE